Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Overwatch Anniversary Remix Etkinliği Duyuruldu

Overwatch Anniversary Remix etkinliğinde en sevdiğiniz görünümlerin karışık hallerini satın alabilirsiniz.

Blizzard Entertainment’ın Overwatch‘ının yıldönümünü kutladığı yılın o zamanı yine geldi ancak geliştirici, Anniversary Remix etkinliği ile bu sefer farklı bir yaklaşım benimsiyor. Tek bir etkinlik yerine, 5 Nisan‘da başlayacak olan Volume 1 ile üç bölümden oluşacak.

Archives, Lucio Ball, Mei’s Snowball Challenge gibi etkinlikler geri dönecek ve üç hafta boyunca sürekli olarak değişecek. Bu süre boyunca oyuncular, normal olarak yeni ‘Remix Legendary’ görünümlerle birlikte birçok görünümün kilidini açabilecek. Remix, esasen şimdiye kadar piyasaya sürülen en popüler görünümlerin yeniden renklendirilmesidir ve bu etkinlikte Demon Genji, Mage Mercy, Steelhardt Reinhardt, Evermore Reaper, Zealot Zenyatta ve White Cat D.Va için 6 adet olacak.

Kazanılan Görünümler Overwatch 2’ye Aktarılabilecek

Overwatch

Oyuncular ayrıca geri dönüş yapmak için en popüler üç mini etkinlik görünümünü de satın alabilecek. Onları açmanın zorlukları sadece bir hafta boyunca mevcut olsa da, mümkünken onları almaya çalışabilirsiniz. Archives, normal Anniversary etkinliği ve Summer Games’in bu yıl geri dönmeyeceğini belirtelim. Anniversary Remix, yeni varyantlar sunacak ve piyasaya sürüldüğünde (kazanılan tüm kozmetiklerle birlikte) Overwatch 2’ye aktarılacak.

Önümüzdeki günlerde daha fazla ayrıntı için bizi takip etmeye devam edin. Overwatch 2’nin de 26 Nisan’da kapalı bir beta sürümünün oynanabilir olacağını da sizlere hatırlatmış olalım. Daha fazla ayrıntı için bu bağlantıya tıklayarak ilgili içeriğimize gidebilirsiniz. Betaya başvurmadan ikinci oyunun sistem gereksinimlerine göz atmayı da unutmayın.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.