Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Overwatch 2’nin Yeni Tanıtım Etkinliği Duyuruldu

Blizzard, Haziran ayında kahraman temalı nişancı oyununun geleceğine ilişkin planlarını ortaya çıkaracak özel bir Overwatch 2 etkinliğine ev sahipliği yapacağını doğruladı.

Overwatch 2, PC oyuncularına yeni Damage kahramanı Sojourn olarak oynama, yeni Push oyun modunu deneme ve devam oyununda tanıtılan çeşitli kahraman yeniden çalışmalarını test etme şansı veren ilk PvP kapalı beta testini tamamladı. Bugün Blizzard, devam oyunu için bir sonraki adımı açıkladı ve önümüzdeki aylarda oyun hakkında daha fazla bilgi vermek için gelecek ay gerçekleşecek özel bir etkinliği açıkladı.

Blizzard, bir sonraki büyük Overwatch devam oyunu etkinliğinin 16 Haziran Perşembe günü gerçekleşeceğini onayladı. Etkinlik için belirli bir başlangıç ​​zamanı bu yazının yazıldığı sırada açıklanmadı ancak Blizzard, Overwatch’ın devam oyunu için planlarını açıklayacağını doğruladı. Bazıları bunun bir Overwatch 2 çıkış tarihi açıklanma etkinliği olacağını söylese de, bunun spekülasyon olduğunu belirtelim.

Overwatch 2 Haziran Etkinliği

Overwatch 2
Etkinlik, 16 Haziran Perşembe günü yapılacak.

Bu Overwatch 2 Haziran etkinliğinin Blizzard’ın “önümüzdeki aylar için” oyun için planlarını paylaşacağını görmenin yanı sıra, yeni PvP beta süreci bilgilerini de öğreneceğiz. Bu nedenle bir çıkış tarihi açıklanması mümkün olsa da, size etkinliğe yalnızca bir sonraki PvP beta hakkında daha fazla bilgi edinmek için katılmanızı tavsiye ediyoruz çünkü Blizzard tarafından garanti edilen tek şey bu.

Şimdi asıl soru, Blizzard’ın bir sonraki PvP beta hakkında tam olarak ne açıklayacağı? Belki bir sonraki Overwatch 2 PvP betası kapalı yerine açık beta olacak ve belki daha fazla platforma gelecek. Oyunun kapalı betası, PC oyuncularına özeldi ancak konsollarda henüz bir beta sürümü yayınlanmadığı için konsol sahipleri de sıradaki etkinlik için fazlasıyla heyecanlı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.