Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Overwatch 2’nin Yeni Haritası Esperanca Tanıtıldı (Video)

Portekiz şehri Esperanca‘yı temel alan biri de dahil olmak üzere Overwatch 2’ye birçok yeni harita gelecek. Oyunun Esperanca haritası için Twitter‘da bir fragman yayınlandı ve oyuncuların yeni haritada gidebilecekleri birçok alanı gösterdi.

Esperanca, Overwatch 2‘nin rakip takımların oynadıkları haritanın merkezinde buluşup bir robotun kontrolünü ele geçirmek için savaştığı yepyeni Push modundaki haritalardan biri olacak. Bu robot daha sonra bir barikatı hangi takımın ele geçirmediği yumurtlamaya doğru hareket ettirecek. Barikat yolun sonuna kadar itilene kadar ekipler robot için savaşmaya devam edebilecek.

Overwatch 2 Esperanca Haritasının Detayları

Overwatch 2

Overwatch 2’deki Esperanca’nın fragmanında, hayranlar haritanın düzenini de görme şansı yakaladı. Robotun barikatı ittiği yolun sonunu göstererek başlayan fragmanda, bu alan yüksek renkli binalarla çevrili olduğunu da görüyoruz. Fragman daha sonra bazı binaların içini göstermek için geçiş yapıyor ve oyuncuların bir müze ve birden fazla restoran içinde savaşabileceğini de öğreniyoruz. Ayrıca oyuncuların gidebileceği bir kütüphane ve çeşme alanları da mevcut.

Fragmanın yanı sıra Overwatch, haritanın dört ekran görüntüsünü de yayınladı. İlki mavi bir binanın yanına park etmiş bir otobüsü gösterirken, ikincisi Esperanca’daki birçok yapıyı gösterdi. Üçüncü görüntü, önünde birkaç arabanın park ettiği devasa bir binayı gösterirken ve dördüncüsü, robotun bir barikatı itebileceği yolun sonunu sergiledi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.