Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

Overwatch 2’nin Yeni Haritaıs ‘Suravasa’ Tanıtıldı

Hindistan'da geçen harita, gelecek ay 6. Sezon başladığında kahraman nişancı oyununa gelecek üç yeni haritadan biri olarak New Junk City'ye katılacak.

İlk üç PvE hikaye görevine ek olarak Overwatch 2, Sezon 6: Invasion with Flashpoint’te yeni bir PvP modu alacak. Üç haritayla başlayan temel bir oynatma listesi ve yeni bir tanesi olan Suravasa, Twitter aracılığıyla ortaya çıktı. Yeni harita, Hindistan’da bir nehrin karşısında yer alacak ve hatta haritanın tam karşısında bir Shambali tapınağı bulunacak.

Modun kendisine gelince; Flashpoint, haritada üç konum (parlama noktaları olarak adlandırılır) üzerinde savaşmakla ilgili olacak. Her haritada beş parlama noktası bulunacak ve bir takım birini ele geçirdikten sonra bir sonraki kullanılabilir hale gelecek. Üç parlama noktası yakalayan ilk takım ise oyunu kazanacak. Kulağa belirsiz bir şekilde King of the Hill gibi geliyor ve bu modda olduğu gibi, parlama noktalarının aktif hale gelme sırası rastgele olacak.

Overwatch 2 Artık Türkçe

Overwatch 2'nin Yeni Haritaıs 'Suravasa' Tanıtıldı

Bildiğimiz diğer Flashpoint haritası ise New Junk City olacak. Önümüzdeki haftalarda üçüncü haritayla ilgili daha fazla ayrıntı için bizi takip etmeye devam edin. Overwatch 2: Invasion 10 Ağustos‘ta yayına giriyor ve yeni bir Destek kahramanı ekliyor. Kahraman Ustalığı da oyuna geliyor ancak bu özellik sezon başında değil, ilerleyen zamanlarında mevcut olacak.

Bu arada bilginiz yoksa, oyuna metin tabanlı Türkçe dil desteği geldi. Blizzard, Diablo 4’ü Türkçe olarak piyasaya sürdükten hemen sonra, bir diğer yapımı olan kahraman nişancı oyunu için Türkçe dil desteği sağladı. Ayrıca oyun artık Steam‘de de mevcut.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.