Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Overwatch 2’nin Hikaye Modu Sezonlara Bölünecek

Overwatch 2'nin hikaye modu bir anda değil, sezon sezon yayınlanacak.

Blizzard Entertainment’ın Overwatch 2’si, Ekim ayında piyasaya sürülerek ücretsiz, erken erişimli PvP modu ile bu ayın sonlarında kapalı betaya girecek. Mevcut yol haritası, PvE’nin 2023’te geleceğini ve kahramanları ilerletmek için tekrar oynanabilir bir modun yanı sıra doğrusal bir AAA hikaye moduna sahip olacağını doğruladı.

PvE içeriği artık hepsini aynı anda başlatmak yerine sezonlara bölünecek. GameSpot‘a konuşan oyun direktörü Aaron Keller, “Overwatch 2 için PvE, oyun için her zaman hayal ettiğimiz şeydi. Üzerinden anlatacağımız doğrusal bir hikayeye sahip bir devasa bir hikaye ve ayrıca kahraman ilerlemesi ile oldukça tekrar oynanabilir bir mod olacak ve sezonlarla birlikte ilerleyecek.“ dedi.

Overwatch 2 Hikaye Modu Sezon Sezon Çıkacak

Overwatch 2

Overwatch 2 PvE, Soldier 76’nın onunla birlikte hareket eden ve yakındaki düşmanları püskürten iyileştirme alanı gibi, kahramanların kilidini açabileceği farklı Yetenekler sunacak. Denge sorunları nedeniyle erken erişim başladığında bunlar PvP’de olmayacak. Keller’a göre oyunun PvE tarafı için yapılan bazı yetenekler oldukça havalı ve kullanımı eğlenceli olacak.

Tüm bunların yanı sıra oyun, canlı hizmet modeline geçecek ve Savaş Bileti benzeri bir sistem aracılığıyla ödüller sunacak. Bu yeni Savaş Bileti, oyunculara yeni eşyalar kazanma şansı sunacak ve geliştiricilere bu eşyaları daha sık ve tutarlı bir şekilde güncelleme fırsatı verecek.

Overwatch 2 Erken Erişim, 4 Ekim’de Xbox Series X/S, PS4, PS5, Xbox One, PC ve Nintendo Switch için yayında olacak. Tüm platformlar için çapraz oynamayı ve çapraz ilerlemeyi destekleyecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.