Overwatch

MMOFPS
Takip Et
8.3

Çok iyi

6.8

Kullanıcı

Overwatch 25 Mayıs’ta Kısa Süre Ücretsiz Olacak

Hâlâ Overwatch denemeyenler için bu fırsat kaçmaz!

Blizzard ve Overwatch ekibi bugün bir duyuru yaparak oyunun yakında ikinci yaşına basacağını, 22 Mayıs ve 12 Haziran tarihlerinde de oyuna giriş yapan kullanıcıların son oyun içi etkinlik ödüllerini alabileceklerini belirtti. Ayrıca ödüller bununla da sınırlı kalmayacak ve daha önce Overwatch oynamayan kişiler de sevindirilecek.

Overwatch 25 mayis kisa sure ucretsiz olacak 1

Overwatch Anniversary – Overwatch Yıldönümü adıyla yeni bir etkinlik düzenlenirken, oyuna yeni içerikler eklenecek ve 50’den fazla yeni kozmetik eşya göreceğiz. Ayrıca en yeni Deathmatch haritasını da bizzat deneyebileceğiz. Etkinlik oldukça dikkat çekici dururken, pek çok Overwatch oyuncusu şimdiden merakla beklemeye koyuldu bile.

Bunun dışında Blizzard bir başka duyuru daha yaptı ve popüler online FPS oyunu Overwatch’ın yıldönümü etkinliğinin yanı sıra ücretsiz hafta sonu da düzenleneceğini dile getirdi. 25 Mayıs ve 29 Mayıs tarihleri arasında 4 gün boyunca Overwatch’ı ücretsiz hafta sonu etkinliği ile istediğiniz gibi deneyebilecek, tüm özelliklerinden sınırsız yararlanabileceksiniz. Ayrıca açtığınız hesaplardaki ilerleyiş kaydedilecek ve eğer oyunu satın almaya karar verirseniz olduğu gibi aktarılacak.

Blizzard’ın iddialı yapımı Overwatch iki sene önce satışa çıkmıştı.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol