Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Overwatch 2: Winter Wonderland Etkinliği Başladı

Overwatch 2, Winter Wonderland etkinliği için sınırlı süreli 4 mod ekledi. Oyuncular moddaki görevleri tamamlayarak ücretsiz görünüme sahip olacaklar.

Her yıl aralık ayında, Overwatch 2 hayranları Winter Wonderland etkinliğini sabırsızlıkla bekliyor. Bu yılki Winter Wonderland etkinliğinde oyuncular 4 kış temalı oyun modu seçeneğine ve Ice Queen Brigitte görünümüne sahip olacak. Blizzard, geleneksel kış etkinliğini resmi olarak başlattı ve hayranlardan ilk görseller geldi.

Ice Queen Brigitte görünümünün kilidini açmak için oyuncular dört yeni oyun modundaki görevleri tamamlamak zorunda. Sunulan dört mod, Meis takımlarının birbirlerine kartopu fırlattığı Mei’s Snowball Offensive, dört Meis takımının tek bir Winston ile savaştığı Yeti Hunt, Freezethaw Elimination ve son olarak Snowball Deathmatch maceralarından oluşuyor.

Overwatch 2 Ücretsiz Kozmetik Veriyor

Overwatch 2

Bu oyun modlarının 4 Ocak 2023’te sona ereceğini söylemekte de fayda var. Bu yüzden vakit geçmeden bu eğlenceye katılmanızı tavsiye ederim. Özellikle oyunda para ödemeden tamamen ücretsiz bir görünüm almak oldukça iyi bir şey. Sınırlı süreli oyun modlarının yanı sıra Overwatch 2 haritasının bazı kısımları Noel süsleriyle donatılacak. Oyuncular ayrıca Hero Shooter’a giriş yaparak ücretsiz bir çelenk görünümlü silah tılsımı ve 2023 oyuncu simgesi alabilecek.

Tüm bu yeniliklere ek olarak Overwatch 2 Twitch Drop, etkinlik boyunca da devam edecek. Oyuncular, belirli Twitch yayıncılarını izleyerek ekstra ücretsiz kozmetikler elde edebilecek. Winter Wonderland, oyunun bu yılki son etkinliği ancak yeni etkinlikler de uzakta değil. Overwatch 2’nin Yeni Yıl etkinliği genellikle ocak ayının sonlarında gerçekleşiyor.

Oyun PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One ve Xbox Series X için şu anda erken erişimde.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.