Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Overwatch 2: Ramatta Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Overwatch 2 geliştiricisi Blizzard, oyunun ilk 'Tempo Tank' karakteri Ramattra'nın oynanışını ve resmi hareketlerini sergiledi ve yeni haritanın ipuçlarını verdi.

Overwatch 2, Null Sector organizasyonunun lideri olan korkunç Tank Ramattra‘nın ilk fragmanını yayınladı. Fragman ayrıca yakında oyunae gelebilecek yeni bir haritayı da ilk kez sergiledi.

Blizzard’ın “Overwatch 2’nin ilk Tempo Tankı” olarak adlandırdığı videoda, Ramattra’nın korkunç gücünü görüyoruz. Formlarından herhangi birine özgü farklı hareketler gerçekleştirebilen tank, oyuna girdikten sonra oynanış şeklini önemli ölçüde değiştirebilecek. Blizzard, karakterin oyun tarzını “karmaşık ve çok yönlü, geçmişini ve ideallerini yansıtan” olarak tanımladı.

Overwatch 2: Ramatta Yetenekleri

Overwatch 2

Ramattra’nın iki biçimindeki hareketleri, Overwatch 2 oyuncularının edindiği alışkanlıklar etrafında inşa edildi. Omnic formunun bir kalkanı olacak ve ekibi, geliştiricilerin uzaktaki hedefleri vurmak için bir hazırlık süresi gerektireceğini ancak hiçbir hasar düşmeyeceğini söylediği nanite parçacıklarından oluşan bir mermi kullanacak.

Bu form, ekiplerin bir sonraki hamlelerinin ne olacağını tartıştıkları “poke phase” için kullanılacak. Nemesis formu, rakip takımın suratlarına kalkmak için olacak; Ardından Birincil Ateş, yakın mesafedeki düşmanlara enerji dalgaları atan iki ekstra kol sayesinde Pummel’e dönüşecek. Ravenous Vortex, hedefleri yakalayıp hareket hızlarını azaltan ve ayrıca alçaktan uçan düşmanları aşağı çeken ateşlenmiş bir küre olacak.

Ramattra ayrıca yalnızca kendisini koruyan ve gelen hasarı azaltan ama aynı zamanda hareket hızını da yavaşlatan bir savunma yeteneği kazanacak. Ramattra’nın Ultisi, yanında yakalanma şansı olmayan herkes için yıkıcı olacak.

Annihilation, onu bir güç alanı gibi çevreleyen ve içindeki düşmanlara sürekli hasar veren bir nanite sürüsü oluşturacak. Bu naniteler, Ramattra’nın önünde makul bir mesafeye uzanacak, böylece Ramattra amaçlanan bir hedefin menziline girebilecek.

Overwatch 2 geliştiricileri ayrıca Annihilation’ın kullanım süresinin kısa olduğunu, ancak bir düşmana kilitlenirse sürekli olacağını açıklıyor. Dolayısıyla, menzilde bir düşman olduğunda Ultimate bir süre uzatılabilir.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.