Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Overwatch 2 Fragmanı Yeni Kahraman Sojorn’u Tanıtıyor!

Uzun zamandır çıkış yapması beklenen oyun, yeni bir karakter tanıtımıyla oyuncuları heyecanlandırmayı başardı.

Overwatch 2 heyecanı, uzun bir gecikmenin ardından yeni kahraman Sojourn için yayınlanan klip ile geri döndü. Karakter, klipte bir motor üzerinde yer alıyor.

Sojourn’un daha önceki bir duyuru dolayısıyla geleceğini zaten biliyorduk. Ancak şimdi, Overwatch evrenindeki tarihe sunulan bu yeni bakış sayesinde onun hakkında daha fazla bilgi edinme fırsatına sahibiz.

Overwatch 2 Kapalı Beta Testi Bu Ay PC’ye Geliyor

Overwatch 2

Overwatch’ın şiddetli eski kaptanı ve gerçek adı Vivian Chase, bir sibernetik kahraman. Origin videosunun anlattığı gibi, Omnic Crisis sırasında Kanada özel kuvvetlerinin yanında görev yaptı ve Asker 76 olarak da bilinen Jack Morrison tarafından işe alındı. Ekibin bir parçası olmayı başaran karakter, arama kurtarma görevlisi olarak çalıştı. Sojourn’s, oyundaki yeni yüzlerden biri ancak beklediğimiz başka kahramanlar da var. Overwatch 2’nin PvP kapalı beta testi, 26 Nisan’da yani iki hafta içinde PC’ye gelecek

Böylelikle Sojourn’un geniş yetenek yelpazesini yakında denememiz için bolca zamanımız olacak. O zamana kadar, Overwatch 2 alanında bir battle pass’ın yayınlanma potansiyeli veya oyunun ne zaman piyasaya sürüleceği gibi dikkate alınması gereken çok şey var. Oyunu oldukça uzun bir süredir bekliyoruz bu yüzden özellikle Activision Blizzard‘ın devam eden yasal sorunları göz önüne alındığında, iyi haberler ummaktan başka bir şey yapamıyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.