Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Overwatch 2 Çıkışıyla Owerwatch 1 Oynanamaz Olacak

Oyun direktörü Aaron Keller, Overwatch 2'nin piyasaya sürüldüğünde selefinin tamamen yerini alacağını açıkladı.

Overwatch 2 ilk duyurulduğundan beri, Blizzard Entertainment onu oldukça alışılmamış bir devam oyunu olarak tanımladı çünkü çoğu devam oyununda olduğu gibi temiz bir moladan ziyade ilk oyunun bir uzantısı olarak tasarlandı. Bugün geliştirici, yaklaşan kahraman nişancı oyununun selefine göre sıra dışı doğası hakkında daha fazla bilgi verdi.

Görünüşe göre Overwatch 2’nin Ekim ayında ücretsiz olarak piyasaya sürülmesiyle birlikte, orijinal Overwatch, artık oynanamayacak hale gelecek ve tamamen değiştirilecek. Reddit AMA’daki bir soruyu yanıtlayan oyun direktörü Aaron Keller, gelecek devam oyunu bu yıl piyasaya çıktığında “mevcut Canlı Hizmetin yerini alacak” dedi.

Overwatch 2 Oynaması Ücretsiz Olacak

Overwatch 2

Daha önce Overwatch ve Overwatch 2’nin paylaşılan bir çok oyunculu deneyim olacağı söyleniyordu ancak bu noktada orijinal, devam oyunu lehine emekliye ayrılacak gibi görünüyor. Blizzard daha önce ilerlemenin ve görünümlerin taşınacağını doğrulamıştı; ganimet kutuları olmayacak, para kazanma modeli tamamen kozmetiğe dayanacak.

Overwatch 2, 4 Ekim’de Xbox Series X/S, PS5, Xbox One, PS4, Nintendo Switch ve PC için erken erişimde ücretsiz bir oyun olarak piyasaya çıkacak. Oyun; yeni çok oyunculu kahramanlar, tam teşekküllü bir kampanya ve çok daha fazla özellikler içerecek.

Tüm bunların yanı sıra oyun, canlı hizmet modeline geçecek ve Savaş Bileti benzeri bir sistem aracılığıyla ödüller sunacak. Bu yeni Savaş Bileti, oyunculara yeni eşyalar kazanma şansı sunacak ve geliştiricilere bu eşyaları daha sık ve tutarlı bir şekilde güncelleme fırsatı verecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.