Overkill’s The Walking Dead İçin İlk 2 Güncelleme Yayınlandı

Yeni The Walking Dead oyununda sorunlar çözülüyor.

Overkill’s The Walking Dead PC için çıkış yaptı ve geliştirici ekip daha şimdiden ilk yamayı yayınladı. İlk güncelleme 7 Kasım’da, ikinci güncelleme ise ertesi gün çıkış yaptı. Overkill’s The Walking Dead bazı eleştiriler alsa da, güncellemelerle pek çok sorun düzeliyor.

İlk güncellemeyle AZERTY klavyelerdeki özel karakterler için kullanıcı arayüzü görsel desteği eklendi. Aynı zamanda bazı oyuncular görevi tekrarlama tuşuna bastığı zaman ortaya çıkan bağlantı kopması sorunu da düzeltildi. Overkill’s The Walking Dead’de ek olarak ALT+F4 ile oyundan çıkıldığında ya da oyun çöktüğünde kaydedilen ilerlemenin kaybolduğu görülüyordu. Güncelleme bunları da düzeltti.

Diğer yanda ikinci güncelleme ile yükleme ekranında olan oyuncuların ateş etmesinin önüne geçildi. Artık herkes hazır olduğunda oyunlar başlayacak. Aynı zamanda private lobilerin bir görev tamamlandıktan sonra otomatik olarak public lobiye dönüşmesi sorunu da düzeltildi.

Her zaman olduğu gibi Steam’e giriş yaptığınızda güncelleme otomatik olarak inmeye başlayacak. Yani ekstra bir işlem yapmanıza gerek yok.

Overkill’s The Walking Dead, 6 Kasım 2018’de Steam’de yayınlandı ve Left 4 Dead tarzı bir oynanışa sahip. Oyunu 92,00 TL fiyat etiketiyle satın alabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>