Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Overcooked Benzeri Ücretsiz Oyun Bronzebeard’s Tavern Steam’de Çıkış Yaptı

Ücretsiz yemek pişirme ve taverna yönetme oyunu Bronzebeard’s Tavern, Steam'de ücretsiz çıkış yaptı.

Steam’deki oyun kitaplığınıza ekleyebileceğiniz ücretsiz ve eğlenceli bir oyun daha var. Overcooked benzeri oyun, arkadaşlarınızla birlikte yemek yapmanızı sağlayacak ve tamamen ücretsiz. Bronzebeard’s Tavern isimli oyun, hem yerel hem de çevrimiçi çok oyunculu desteği olan, dört oyuncuya kadar oynanabilen bir restoran yönetim oyunu. Kendi adını taşıyan işletmeyi yöneten cücelerden oluşan mürettebatınız, müşterilerinizin istek ve ihtiyaçlarını takip ederken aynı zamanda tavernayı çalışır durumda tutmak için yeterli stok ve malzemeye sahip olduğunuzdan emin olmak zorunda.

Bağımsız geliştirici The Mermaid Menz tarafından geliştirilen oyun çıktı ve Steam’de indirilebilir durumda. Overcooked, Plate Up ve Moving Out gibi en iyi co-op oyunlarının kaosunu Deep Rock Galactic ve Orcs Must Die’ı hatırlatan fantastik bir ortamla harmanlayan Bronzebeard’s Tavern, son derece hızlı bir tempoya sahip ve mutfağın biraz daha ötesinde.

Bronzebeard’s Tavern Oldukça Karmaşık Bir Ortam Sunacak

Bronzebeard’s Tavern

Pişirme süreci en azından başlangıçta basit; bazı kurtçukları ızgarada lezzetli bir atıştırmalık haline getiriyor veya bazılarını bir araya getirip karıştırarak lezzetli bir içecek hazırlayabiliyorsunuz. Ancak iş yalnızca bununla bitmiyor. Yemek pişirmenin yanında stok kontrolü yapmanız, kullanmak üzere mutfaklarınıza yerleştirmeniz ve fırınlarınızın ışıkları açık ve yetecek kadar kömürle dolu olduğundan emin olmak için bodruma inmeniz gerekecek.

Ancak bu sadece bir yemek pişirme oyunu değil, bir restoran simülasyonu. Müşteriler geldiğinde onlara bir koltuk bulmanız, siparişlerini almanız ve takip etmek için bilet kullanmanız gerek. Siparişler ekranın köşesinde gösterilir ve yemekler hazır olduğunda götürmeniz ve ödemenizi almanız gerekir. Tavernanın yoğun olduğu anlarda ise kısayollar kullanabileceksiniz. Örneğin boyunuz kısa olduğu için zıplama yapmanız ve zıplama için mobilya çekmeniz gerekecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.