Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Outward: Definitive Edition Switch Konsoluna Geliyor

Daha önce birçok platforma çıkış yapmış olan aksiyon rol yapma oyunu Outward: Definitive Edition önümüzdeki yıl içerisinde Switch konsoluna gelmeye hazırlanıyor.

Yayıncılığını PLAION ve geliştiriciliğini Nine Dots Studio‘nun üstlendiği açık dünya fantezi temalı rol yapma oyunu Outward: Definitive Edition, Switch konsollarına gelmeye hazırlanıyor. Daha önce birçok platforma çıkış yapmış olan bu yapımın Switch portunu SneakyBox ekibi üstleniyor. Umuyoruz ki güzel bir deneyim olarak el konsoluna gelir.

Switch konsoluna geleceği duyurulan yapım için Nine Dots Studio CEO’su ve yaratıcı yönetmeni Guillaume Boucher-Vidal bir basın açıklamasında çeşitli açıklamalarda bulundu ve şunları söyledi: “Mevcut oyunumuzu Switch konsoluna taşımak bizim için bir hayaldi. Dürüst olmak gerekirsek bu sürümü oyunculara sunma konusunda endişe içerisindeydik. Açık dünyası ve kapsamı nedeniyle oyun Switch konsolunda teknik sınırlamalarla karşı karşıya kalacaktı. Ancak bu durumun üstesinden gelmek artık bir hayal değil.”

Outward El Konsoluna Geliyor

Hayatta kalma içeriği ile beraber karşımıza çıkan aksiyon rol yapma oyunu içerisinde karakter odaklı bir yapı bulunuyor ve arka planda bir hikaye içeriği ile beraber bizlere ilgi çekici bir deneyim sunuluyor. Oyun içerisinde açık bir dünyada yer alıyor ve burada farklı bölgeleri keşfederek tehlikeli düşmanlarla ve hayvanlarla karşılaşabiliyoruz. Oyunda gizli bölgelere doğru geçiş yapabiliyor, düşmanlarla dolu zindanları keşfedebiliyor ve çeşitli görevleri yerine getirerek de üst düzeyde donanımların sahibi olabiliyoruz.

Outward Definitive Edition 2023

Outward: Definitive Edition ilk olarak 17 Mayıs 2022‘de PlayStation 5, Xbox Series ve PC (Steam, Epic Games Store ve GOG üzerinden) için piyasaya sürüldü. Orijinal Outward oyunu ise 26 Mart 2019‘da PlayStation 4, Xbox One ve PC için piyasaya sürülmüştü.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.