Outer Wilds: Echoes of the Eye Genişleme Paketi Duyuruldu

Annapurna Interactive ve Mobius Digital, 2019'un En İyi Oyunu dalında BAFTA ödülü kazanan uzay macera oyunu Outer Wilds için Echoes of the Eye genişleme paketini duyurdu.

Dün Annapurna Interactive’in bir sunumunu izledik. Bu gösteri sırasında duyurulan en ilginç projelerden biri, Mobius Digital stüdyosunun 2019’un en iyi oyunu için BAFTA ödülünü kazanan mükemmel macera oyununun bir genişletmesi olan Outer Wilds: Echoes of the Eye oldu.

Bu bağımsız olmayan bir genişleme, yani oynamak için Outer Wilds‘ın tam sürümüne ihtiyacınız olacak. Genişleme bu yıl 28 Eylül‘de PC, Xbox One ve PlayStation 4’te çıkış yapacağı için bu paket için fazla beklememiz gerekmeyecek.

Geriye dönük uyumluluk sayesinde Xbox Series X/S ve PlayStation 5 sahipleri de oynayabilecek. Ayrıca Nintendo Switch’te piyasaya sürme planları da var, ancak yıl sonunda piyasaya çıkacak.

Outer Wilds: Echoes of the Eye

Outer Wilds: Echoes of the Eye‘ın PC versiyonunun Epic Games Store ve Steam’de aynı anda çıkacağını da belirtelim. Bu önemli çünkü oyunun temel sürümü, Epic Games Store’a özel olarak çıkmıştı. Bu genişleme ile durum böyle olmayacak.

Ne yazık ki projenin duyurusuna içeriğiyle ilgili çok fazla detay eşlik etmedi. Gizemli bir tanıtım videosu gösterildi ve Echoes of the Eye‘dan gelen unsurların ana Outer Wilds’ın yapısına dokunacağı açıklandı. Genişlemenin konusu, uzay programı üyelerinin gezegen sistemindeki bilinen konumlardan herhangi biriyle bağlantı kuramadığı bir anormallik etrafında dönecek. Bu fenomenin arkasında ne olduğunu keşfetmek için, uzayın en uzak noktalarının en karanlık sırlarıyla yüzleşmemiz gerekecek.

Outer Wilds: Echoes of the Eye Tanıtım Videosu

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol