Out of the Park Baseball19 Yayınlandı!

Out of the Park Baseball19 bilgisayar oyuncularının karşısına çıktı.

Out of the Park Developments tarafından geliştirilen ve bilgisayar platformu oyuncularına sunulan Out of the Park Baseball 19 Steam’de 61.00 TL gibi bir fiyat etiketine sahip.

Tek oyunculu bir yapıya sahip olarak dün yayınlanan Out of the Park Baseball 19 şu sıralar yüzde 10 indirimli olarak satışlarına devam ediyor. 29 Mart’a kadar 61.00 TL yerine 54.90 TL gibi bir fiyat etiketine sahip olan oyunda beyzbol maçlarına giriş yapacağız. Oyun içerisinde her türlü ayrıntı düşünülmüş. Oyuncuların detaylı profilleri, gelişimleri ve genç yetenekler gibi birçok seçenek oyun severlere sunulmuş durumda. Oyunun grafikleri 3D özelliklere sahip. Oldukça hızlı ve tempolu bir yapıya sahip olarak karşımıza çıkan yapım da tezahüratlar ve spikerler de yer alıyor.

Maç esnasında taraftarların tezahüratları oyundaki heyecan dozajını yükseltirken, spiker anlatımları da oyunu sürükleyici bir yapıya kavuşturuyor. Oyun içerisinde sadece İngilizce dili yer alıyor. 800’den farklı takımın yer aldığı oyunda basit kontroller yer alıyor. Oyunda zengin bir içerik ve kaliteli grafikler bulunuyor. Alanında en iyi oyunlardan birisi olmaya aday olan Out of the Park Baseball 19, 29 Mart’a kadar 54.90 TL olarak satışlarına devam edecek.

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Vista/Win7/Win8.x/Win10

İşlemci: Intel or AMD, 32 bit or 64 bit

Bellek: 2 GB RAM

Ekran Kartı: OpenGL 2.0 or newer, min 256 MB GPU memory

Depolama: 3 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Win7/Win8.x/Win10

İşlemci: Intel or AMD, 32 bit or 64 bit

Bellek: 4 GB RAM

Ekran Kartı: OpenGL 2.0 or newer, min 256 MB GPU memory

Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol