Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

Ortaçağ’da Geçen Türk Yapımı Strateji Oyunu: Eyes of War

Gerçek zamanlı strateji ve üçüncü şahıs bakış açısı türlerini bir araya getiren yerli yapım Eyes of War, Steam'de Erken Erişim olarak yayımlandı. Good Mood Games, oyunu düzenli güncellemeler ile geliştirmeye devam ediyor.

Ankara merkezli bağımsız oyun stüdyosu Good Mood Games, haziran ayında Steam’de Erken Erişim olarak yayımladıkları yeni oyunları Eyes of War‘u düzenli güncellemeler ile geliştirmeye devam ediyor. Hem gerçek zamanlı strateji hem de üçüncü şahıs aksiyon türlerini birleştiren yapım, Ortaçağ’da geçiyor.

Kalenizi ve ordunuzu kurarak düşmanlarınızı alt etmeye çalıştığınız, tek oyunculu ve 4 kişiye kadar multiplayer oynanabilen Eyes of War, dört farklı ırk arasından seçim yapmanızı sağlıyor. Her ırk, farklı yeteneklere, birimlere ve stratejilere sahip. Böylece oyuncular farklı oyun tarzlarını deneyimleme şansı yakalıyor.

Eyes of War, RTS ve TPS Karışımı Bir Strateji Oyunu

türk yapımı eyes of war

Oyunda kendi şehrinizi inşa edebilir, topraklarınızı genişletebilir, ordular kurabilir, kaynak toplayabilir ve büyük savaşlara katılabilirsiniz. Eyes of War’un düzenli olarak güncellendiğini ve geliştirildiğini belirten Good Mood Games, yeni oyun modları, savaş sistemi, haritalar ve daha fazlasının gelecek yamalarla oyuna dahil edileceğini belirtiyor.

Ekip, Erken Erişim sürecinde oyuncuların geri bildirimlerine ihtiyaç duyuyor. Şu ana kadar oyun için yazılan 115 incelemeden yüzde 93’ü olumlu ki bu da oyunun şu ana dek beğeni topladığını gösteriyor. Türk yapımı Eyes Of War, Steam‘de 75 TL’ye satılıyor. ABD fiyatı 15 dolar (402 TL) olan oyun Türkiye’ye özel yerel fiyatlandırmaya sahip. Strateji türünden hoşlananlar bir şans verebilirler.

İlgili Yazılar

Yerli Metroidvania Oyunu Restless Lands Steam’de Yerini Aldı

Uzay Ajanı Olarak Oynadığımız Yerli Oyun: Breath of Space

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.