Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Orkun Işıtmak ve FC 24’ten Türkiye Bayraklı Özel Forma!

Ülkemizin en popüler içerik üreticilerinden Orkun Işıtmak ile bir iş birliği yapan EA Sports FC 24, Ultimate Team modu için Türkiye bayrağının renkleriyle donatılmış olan özel tasarım forma yayımladı.

EA Sports ve Orkun Işıtmak iş birliğiyle hazırlanan özel forma, oyundaki yerini aldı. FC 24 Ultimate Team modunda yayımlanan forma, Türkiye’nin en popüler içerik üreticileri arasında bulunan Işıtmak tarafından tasarlandı ve şu anda küresel olarak da erişime açık durumda.

FC 24 oyuncuları, Türkiye bayrağının renkleriyle donatılmış olan özel tasarım formayı Ultimate Team’de yer alan paketlerden rastgele bir biçimde elde edebilecekler.

Formanın üzerinde lale motifleriyle harmanlanmış dikey formda etnik desenler bulunurken, tam ortasında Türkiye bayrağı ve hemen altında EA SPORTS logosu yer alıyor.

Electronic Arts, yakın zaman önce PlayStation ve Xbox’taki oyunlarına büyük bir zam yapmıştı. Globalde 70 dolar olan fiyatlar, ülkemizde 90 dolar bandına çekilmişti.

Artıştan en fazla etkilenen oyunlar arasında bulunan FC 24, 1.400 TL’den 2.900 TL’ye yükselmişti. Öte yandan popüler futbol oyunu, PS Plus mayıs ayı oyunları içerisinde yer alıyor. Sony’nin abonelik servisine üye olan kişiler, FC 24’ü ekstra ücret ödemeden konsollara indirip oynayabilirler.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.