Orjinal Ghost Recon Oyunu İçin 15 Yıl Aradan Sonra Yeni Bir Mod Yayınlandı!

Ghost Recon'un orjinal versiyonu 15 yıl aradan sonra yeni bir mod aldı.

Ubisoft’un başarılı oyunları arasında yer alan Ghost Recon uzun bir süre önce karşımıza çıkmıştı. Oyunlarının ilk versiyonlarını bir türlü unutmayan Ubisoft, bu kez de Ghost Recon’un orijinal versiyonuna ait bir mod yayınladı.

Orjinal Ghost Recon yaklaşık 15 yıldır herhangi bir güncelleme ya da mod almamıştı. Heroes Unleashed olarak duyurulan yeni mod oyunculara çeşitli yenilikler ve görevler getiriyor. Tek kişilik olan bu mod da oyunculara alışılmışın dışında silah modellemeleri ve görevleri sunuluyor. Uzun bir süredir oynanan başarılı yapım, günümüzde orijinal versiyonundan tamamen uzaktır. Güncel sürümü ile ülkemizde ve dünyada inanılmaz bir popülariteye sahip olan yapım, milyonlarca oyuncu tarafından da oynanıyor.

Oyun için yayınlanan yeni mod ile taktik ve atıcılık oyunculara tecrübe yaratmak için bazı görevlerden oluşuyor. Heroes Unleashed v1.0 olarak belirtilen sürüm ile oyuna baş döndürücü miktarda bir içerik girişi yapıldı. Oyuna 300’den fazla harita, sayısız farklı araç getirildi. Yeni gelen içerikler ile oyun içerisinde yer alan aksiyon ve gerilim seviyesi de en üst noktaya çıkarılmış oldu.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>