Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Orijinal God of War Üçlemesinin Yenilenmiş Sürümleri Geliyor

Orijinal God of War üçlemesine remaster dokunuşu geliyor. Geliştirici Santa Monica Studio, efsanevi oyunları yenilenmiş versiyonlarıyla karşımıza çıkarmaya hazırlanıyor.

Son olarak God of War Ragnarök’ün ücretsiz DLC’si Valhalla‘yı oyunculara takdim eden Santa Monica Studio, bizleri yeniden ikonik serinin kökenlerine götürmeye hazırlanıyor. XboxEra‘dan Nick Baker’ın iddiasına göre orijinal God of War üçlemesi yenilenmiş bir şekilde karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

“Ben, uzun zamandır God of War’un gittiği yönden yakınan ve hack-and-slash God of War oyunlarına özlem duyan bir kişiyim. Onları çok seviyorum” diyen Baker, sözlerine şöyle devam etti: “Orijinal God of War üçlemesini de seven bir arkadaşıma bunun olabileceğini söyledim, sonra çok heyecanlandılar. Ve orijinal God of War üçlemesinin PlayStation’da yenilenebileceğini duydum”

Orijinal God of War Üçlemesine Remaster Dokunuşu

İlk üç oyuna remaster dokunuşunu yapılabileceği haberi büyük bir heyecan yaratsa da, Baker’dan tahmini bir çıkış tarihi duymadık. Ayrıca kendisi, yenilenmiş üçlemenin PS3 versiyonlarının doğrudan bir sürümü olup olmadığından da emin değil. Buna karşın, 2013’te piyasaya sürülen God of War Ascension’ın da remaster’da yer alacağına inanıyor.

orijinal god of war yenilenmiş

Baker, “Açıklığa kavuşturamadığım ve detaylarını öğrenmek istediğim bir diğer konu ise, bunun PS3’te sahip olduklarımızın doğrudan bir portu mu olduğu? Bu durumda, biraz daha az heyecanlıyım. Yoksa bu daha kapsamlı, daha remake bir şey mi?” dedi. Her zamanki gibi bunların teyide muhtaç bilgiler olduğunu ve resmiyet kazanana kadar şüpheyle yaklaşılması gerektiğini belirtmekte fayda var.

Orijinal God of War üçlemesi, 2025 yılında 20’inci yılını kutlayacak. Santa Monica, bu özel dönüm noktasını taçlandırmak için ilk üç oyunun yenilenmiş versiyonlarını piyasaya sürebilir. Konuya dair yeni gelişmeler yaşanması halinde sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. O zamana kadar God of War oynama sırası hakkındaki içeriğimize göz atabilirsiniz!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

1 Yorum

  1. İnşallah PC’ye de çıkar sabırsızlıkla bekliyoruz. Efsanevi oyunları bir de bilgisayarımızda bitirelim.

    0
    0
    Cevap

Yorum Yaz

Email adresiniz yayınlanmayacak.

Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.