Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Orijinal Final Fantasy 7 Baştan Sona Seslendirildi

Yeni bir Final Fantasy 7 modu, Cloud Strife, Sephiroth ve tüm FF7 oyuncu kadrosu için tam seslendirme ekledi.

Final Fantasy 7, tüm zamanların klasik RPG oyunlarından birisi ve yeniden yapımın ticari başarısı, Cloud Strife, Sephiroth, Aerith ve FF7 dünyasına olan tutkunun her zamanki kadar güçlü olduğunun en büyük kanıtı. Yine de, milyonların beğenisini toplayan klasik kült oyunda seslendirme olmaması büyük eksiklikti.

Midgar ve Golden Saucer dünyasına büyük bir seslendirme getiren ve Final Fantasy 16’nın çıkış tarihini beklerken bizlere FF7’yi deneyimlemenin yeni bir yolunu sunacak olan yeni Final Fantasy 7 modu için Tsunamods‘a teşekkür etmeyi unutmayın. Ekinim iddialı projesi, çok yakında piyasaya sürülecek ve FF7 karakterlerine hayat verecek.

Final Fantasy 7 Artık Sessiz Değil

Final Fantasy 7 Artık Sessiz Değil

13 Ocak’ta piyasaya sürülecek olan Echo-S7, Tsunamods isimli ekibin en iddialı bir projesi. Orijinal oyunun tamamına tam ses oyunculuğu ekleyen bu mod, diyaloğu kendileri kaydeden küçük bir hayran ve mod geliştiricisi grubunun elinden çıkacağı için gerçekten taktire şayan bir çalışma.

Tsunamods, eğitimli profesyoneller tarafından gerçekleştirilen ana kadro ile dünyanın her yerinden Final Fantasy topluluk üyelerini işe aldı. Sonuç, Final Fantasy 7’deki ana kahramanlardan Sector Seven Slums ve Costa del Sol gibi yerlerde rastgele NPC’lere kadar her bir karakter için bir ses performansı ile sonuçlandı.

Mod ayrıca FF7’deki bazı temel mekanikleri de değiştirecek. Örneğin, klasik diyalog kutuları ekranda görünmeye devam edecek ancak konuşmalar artık otomatik akacak ve sözlü diyalogla senkronize edilecek. Mod ayrıca, kaydedilen ses hatlarıyla doğal olarak çakışacağından, ana karakter için özel adlar oluşturmanızı da engelleyecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.