OPPO’dan Oyun Severler İçin Yeni Bir Aksesuar

OPPO mobil oyuncular için yeni oyun kontrolcüsünü tanıttı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Ülkemizde de satışa sunulan OPPO oyun severler için yeni aksesuarını tanıttı. İşte OPPO’nun mobil oyuncular için duyurduğu yeni oyun kontrolcüsü. 

OPPO mobil oyuncular için yeni mobil oyun kumandasını duyurdu. OPPO’nun benzerleri gibi çift taraflı olmayan, tek taraflı kontrol imkanı sunan yeni kontrolcüsünü kullanıcılar telefonlarını şarj ederken de kullanabilecek. 

OPPO C1 OPPO ve iOS Sistemleriyle Uyumlu

OPPO’nun 120 – 166 mm arasında boyutlanabilen ve akıllı telefonlara Bluetooth 5.0 ile bağlantı kuruyor. OPPO C1 tek bir joystick ve D-pad ile gelen modelin sağ tarafında sadece bir nişan mekanizması bulunuyor. 40 saate varan kullanım süresine sahip olan OPPO C1 modeli USB – C bağlantı noktasına sahip. 

OPPO’nun yeni kontrolcüsü OPPO’nun akıllı telefonları ve iOS 10 ve üzeri iPhone modelleriyle uyumlu olarak çalışıyor. Yurt dışında 60 dolar fiyat etiketi ile satışa sunulan modelin ülkemizde de satışa sunulması bekleniyor. OPPO’nun yeni oyun kontrolcüsünün ülkemizde ne zaman satışa sunulacağı ise şimdilik bilinmiyor. 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol