OPPO Watch İçin Türkiye Müjdesi Geldi

OPPO Watch modelinin ülkemizde satışa sunulacağı tarih belli oldu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Çinli teknoloji şirketi OPPO’nun giyilebilir teknoloji ürünü olan OPPO Watch modeli için Türkiye müjdesi geldi. 

OPPO’nun geçtiğimiz aylarda duyurusunu gerçekleştirdiği yeni akıllı saati OPPO Watch Çin pazarında satışa sunulmuştu. OPPO Watch modelinin diğer ülke pazarlarında satışa sunulmasıyla ilgili olarak açıklama yapan Brian Shen, modelin Avrupa pazarında 2020 yılı sonuna doğru satışa sunulacağını açıklamıştı. Çin pazarı dışına çıkmayan OPPO Watch modelinin diğer pazarlarda satışa çıkışı ile ilgili yeni bir açıklama yapıldı. OPPO Türkiye tarafından yapılan açıklamada, OPPO Watch modeli Temmuz ayının sonunda Türkiye pazarında satışa sunulacak. OPPO’nun yeni akıllı telefon modellerinin yanında iyi bir aksesuar seçeceği olacağı düşünülen OPPO Watch modelinin fiyatı ise şimdilik bilinmiyor. 

OPPO Watch Özellikleri 

OPPO’nun akıllı saatinin kavisli bir ekrana sahip olacağı ve 1.91 inç boyurunda ve 328 ppi değerine sahip. İşlemci tarafında Qualcomm Snapdragon Wear 2500 işlemciden güç alan OPPO Watch modelinde ayrıca düşük güç tüketimiyle bilinen Apollo 3 çipi de bulunuyor. Yeni Apple Watch modellerinde bulunan EKG / ECG özelliği ile birlikte gelecek olan modelin eSIM desteği de bulunuyor. Normalde 40 saatlik pil ömrü sunan saatin güç tasarruf modu ile bu kullanım ömrü 21güne kadar çıkabiliyor. 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol