Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Oppo Watch 3 Görüldü: İşte Teknik Özellikleri ve Çıkış Tarihi

Oppo Watch 3 serisinin nasıl görüneceği belli oldu. Ayrıca akıllı saat, Snapdragon'un en yeni işlemcisi ile piyasaya sürülecek.

Oppo Watch 3 ne zaman çıkacak ve neler sunacak? Qualcomm kısa süre önce yeni nesil giyilebilir cihazlar için Snapdragon W5 Gen 1 ve Snapdragon W5 Plus Gen 1 yongalarını tanıttı. Duyurunun ardından şirket, yeni işlemcilerin Oppo ve Mobvoi’den gelecek akıllı saatler ile piyasaya çıkacağını doğruladı.

Mobvoi, Snapdragon W5 Plus Gen 1 destekli akıllı saatinin adını açıklamazken Oppo, Plus olmayan varyantın Ağustos ayında Oppo Watch 3 serisi ile piyasaya çıkacağını söyledi. Oppo henüz yaklaşmakta olan cihaz hakkında daha fazla ayrıntı açıklamasa da Evan Blass, lansman öncesinde akıllı saatlerin görüntülerini ve canlı görüntülerini paylaştı.

Oppo Watch 3 Ne Zaman Çıkacak? Özellikleri Neler?

Oppo Watch 3

Ekli görselde de görebileceğiniz gibi Oppo’nun yeni akıllı saat serisi, selefi gibi dikdörtgen bir ekrana sahip ancak kasa ve ekranda hafif bir eğri bulunacak. Ek olarak, akıllı saatin artık yalnızca düğmelere sahip eski modellerin aksine, bir düğmenin yanında sağ kenarda bir düğme olacak. Bu görüntülerde sergilenen saat yüzü, Oppo akıllı saat serisiyle ilgili bazı ayrıntıları da ortaya çıkarttı.

Olağan fitness takip özellikleriyle birlikte akıllı saatlerin ısı takip sunabileceği de iddia edildi. Sızdırılan görseller, Oppo Watch 3 serisini siyah ve gümüş olmak üzere iki renkte sergiledi ancak önceki sızıntılar, Oppo’nun akıllı saati birkaç renk seçeneğiyle daha sunacağını gösteriyordu. Muhtemelen bu renkler resmi duyuruyla birlikte ortaya çıkacak.

Oppo Watch 3 teknik özellikleri ile ilgili sızdırılan diğer ayrıntılara gelirsek, tüm yeni akıllı saat serisinde bir Ambiq Apollo 4 Plus işlemci ve EKG izleme desteği yer alacak. Oppo Watch 3 ne zaman çıkacak diye soranlar için ise Tipster Digital Chat Station’dan ayrı bir sızıntı, Oppo’nun yeni nesil akıllı saat serisini 10 Ağustos’ta Çin’de duyurulacağını da belirtti.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.