Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

OPPO Pad 2’nin Özellikleri Belli Oldu

Oppo'nun piyasaya süreceği ikinci tablet olacak Pad 2'nin temel özellikleri ortaya çıktı.

OPPO Pad 2‘nin teknik özellikleri ortaya çıktı. Tabletin ilk sürümü, Şubat 2022’de şirketin ilk tableti olarak tanıtıldı. Yakın tarihli bir rapor, Çinli üreticinin devam ürününü piyasaya sürmek için hazırlandığını iddia etti.

Digital Chat Station, OPPO Pad 2 ile ilgili önemli ayrıntıları paylaştı. Önceki model Snapdragon 870 tarafından desteklenirken, Pad 2 bir MediaTek Dimensity işlemci ile gelecek ve Qualcomm kullanmayı bırakacak. Bilgiler bununla sınırlı değil, gelin tabletin diğer tüm teknik özelliklerine yakından bakalım.

OPPO Pad 2 Teknik Özellikleri

OPPO Pad 2

DCS’ye göre OPPO Pad 2, 11 inçlik bir LCD ekrana sahip olacak ve 2.8K (2800 x 2000 piksel) çözünürlük sunacak. Orijinal modeldeki LCD ekran aynı boyuttaydı ancak 2560 x 1600 piksel ile daha düşük bir çözünürlüğe sahipti.

Pad 2, Snapdragon 870 yongası yerine Dimensity 9000 yongası ile gelecek. Sızıntı, yaklaşan OPPO tabletinin hızlı şarjlı büyük bir bellek ve büyük bir pil paketleyeceğini de iddia etti ancak DCS, cihazla ilgili başka bir bilgi paylaşmadı.

OPPO‘nun Aralık ayında INNO Day 2022 etkinliği aracılığıyla Find N2 ve Find N2 Flip katlanabilir akıllı telefonlarını Aralık ayında tanıtmasını bekliyoruz. Şirket, aynı etkinlik aracılığıyla yakında çıkacak olan Find X6 serisi amiral gemisi telefonlarla ilgili bazı ayrıntıları da paylaşacak.

Şirketin OPPO Pad 2’yi Aralık ayında yakında çıkacak olan katlanabilir modelleri ile birlikte tanıtıp tanıtmayacağı belli değil.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.