Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Oppenheimer Apple TV’ye Geldi: Sinemada 190 TL, Apple’da 19 TL

Christopher Nolan'ın son filmi Oppenheimer, Apple TV platformu üzerinden izlenmeye açıldı. Atom bombasının icadını anlatan yapım, 18,99 TL karşılığında satın alınabiliyor.

Memento, The Dark Knight ve Interstellar gibi unutulmaz filmlerin arkasındaki yönetmen Christopher Nolan, 2020 yapımı Tenet’ten bu yanaki ilk projesi Oppenheimer ile beyaz perdeye geri dönmüştü. Geçtiğimiz temmuz ayında gösterime giren biyografik gerilim filmi, dünya genelinde 950 milyon dolardan fazla gişe hasılatı elde etti.

Barbie ile birlikte yılın iki hit yapımından biri olan Oppenheimer, İkinci Dünya Savaşı’nın seyrini değiştiren atom bombasının nasıl yaratıldığını gözler önüne seriyor. Nolan’ın daha önce birçok filmde çalıştığı Cillian Murphy, atom bombasının mucidi teorik fizikçi J. Robert Oppenheimer’ı canlandırırken, ona Robert Downey Jr., Emily Blunt, Matt Damon, Florence Pugh, Casey Affleck ve Rami Malek gibi dev isimlerden oluşan bir oyuncu kadrosu eşlik ediyor.

Oppenheimer Apple TV Üzerinden İzlenmeye Açıldı

oppenheimer apple tv

Sinema gösterimi sonrası Oppenheimer hangi platformda olacak çok merak ediliyordu. Beklendiği gibi ilk durak Apple TV ve Google Play Filmler ve TV uygulaması oldu. Platform üzerinden izlenmeye açılan film, 18,99 TL karşılığında satın alınabiliyor. Ayrıca 4,99 TL‘ye kiralama seçeneği de mevcut. Google tarafına baktığımızda ise satın alma ücretinin tam 244,99 TL olduğunu görüyoruz.

Apple TV‘nin Türkiye’deki satın alma ve kiralama seçenekleri şaşırtıcı bir şekilde halen çok ucuz. Öyle ki, nispeten yeni çıkmış filmleri 18-24 TL arasında bir fiyata kalıcı olarak satın alabiliyor ya da 5 TL ödeyerek kiralayabiliyorsunuz. Ülkemizde IMAX formatında bir sinema biletinin neredeyse 200 TL olduğu düşünüldüğünde oldukça hesaplı. Oppenheimer’ı sinemada kaçırdıysanız ya da evinizin rahatlığında tekrardan izlemek istiyorsanız, Apple TV’yi kesinlikle tercih edebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.