Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

OnlyFans Fenomeni Merve Taşkın Hakim Karşısına Çıktı

Sosyal medya fenomeni Merve Taşkın, müstehcen fotoğraflar paylaşarak teşhircilik yaptığı suçlamasıyla hakim karşısına çıktı. Mahkeme, yargılamanın devamına karar verdi.

OnlyFans fenomeni Merve Taşkın, sosyal medya paylaşımları ile erişilemeyen bir web sitesi gerekçe gösterilerek hakkında “müstehcenlik” suçlamasıyla açılan davada bugün hakim karşısına çıktı. İstanbul 55’inci Asliye Ceza Mahkemesi’nde duruşmaya avukatıyla birlikte katılan Taşkın, suçlamaları reddetti. İHA’nın haberine göre kimlik tespiti sırasında mesleğini ‘Influencer’, aylık gelirini ise 20 bin TL olarak açıklayan fenomen, sabit bir ikametgahının olmadığını söyledi.

Savunmasında, davaya konu olan fotoğrafların müstehcen olduğunu düşünmediğini belirten fenomen, “Üzerime atılı suçları kabul etmiyorum. Siteye 2022 yılının mart ayında üyelik oluşturdum, 3 ay sonra üyeliğimi sonlandırdım. Site kapalı ve görüntüler yok. Dolandırıcıymış, ben de sorun yaşadım. Siteyi takipçi sayımı artırmak amacıyla sosyal medya gibi kullandım. Ben bu sitede herhangi bir fotoğraf ya da video satışı yapmadım” dedi.

Merve Taşkın’ın Yargılanmasına Devam Edildi

merve taşkın onlyfans

Söz konusu siteye 18 yaşından küçüklerin üye olamadığını ve paylaşmış olduğu resim ya da videoları sadece izin verdiği kitlenin görebildiğini söyleyen ünlü isim, “Arkadaşımın ablası beni tehdit ediyordu. Şikayetimi geri çekmediğim için, açılmış bir davam var. Beni manipüle etmek amacıyla şikayetçi oldular. Çok zor durumda kaldım. Söz konusu görseller benim sosyal medya hesabımda mevcut olan görseller. Instagramda topluluk kuralları vardır, bunları ihlal etmemiz söz konusu olamaz” şeklinde konuştu.

Taşkın’ın avukatı, müvekkilinin paylaşımlarının günlük hayata dair olduğunu belirterek mahkemeden beraatını talep etti. Savunmaların ardından ara kararını açıklayan mahkeme, duruşmayı erteledi. Böylece sosyal medya fenomeninin teşhircilik yaparak müstehcen fotoğraflar paylaştığı iddiasıyla yargılanmasına devam edildi. Hazırlanan iddianamede Merve Taşkın’ın 6 aydan 3 yıla kadar hapis cezasına çarptırılması talep edildi.

İlgili Yazılar

OnlyFans Nedir Nasıl Kullanılır ve Yüklenir?

OnlyFans Hesabı Olan Ünlüler

OnlyFans Platformunda En Çok Para Kazanan 10 Kişi!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.