OnePlus Concept One Siyah Rengiyle Ortaya Çıktı

OnePlus Concept One telefonunun siyah renkli sürümü ortaya çıktı.

OnePlus’ın CES 2020 etkinliğinde konsept akıllı telefon olarak duyurduğu OnePlus Concept One modelinin siyah renk seçeceği ortaya çıktı. 

Çinli akıllı telefon üreticisi OnePlus’ın CES 2020 etkinliğinde duyurduğu ve sadece konsept akıllı telefon olarak kalacağı OnePlus Concept One modeli tasarımı ve özellikleriyle dikkat çekmişti. OnePlus’ın internet sitesi üzerinde telefonun geliştirici ekibiyle yapılan bir röportaj yayınlandı. Yayınlanan röportajla birlikte OnePlus Concept One modelinin siyah renge sahip sürümümün de fotoğrafları paylaşıldı. CES 2020 etkinliğinde turuncu renge sahip sürümünün gösterilmesinin ardından akıllı telefonunun siyah renge sahip sürümü de görülmüş oldu. Siyah renge sahip modelle birlikte arka paneldeki kamera modülü net bir şekilde ortaya çıkmış oldu.İkinci fotoğrafta kamera gizli modda olduğu için görülmüyor. 

OnePlus Katlanabilir Ekranlı Telefonlara Sıcak Bakmıyor 

OnePlus CEO’su Pete Lau açıklamasında OnePlus’ın yakın zamandaki katlanabilir ekranlı telefon planlarını açıkladı. Lau açıklamasında OnePlus’ın şimdilik herhangi bir şekilde katlanabilir ekranlı akıllı telefon üzerinde çalışmadığını belirtti. OnePlus CEO’su açıklamasında katlanabilir ekranlı akıllı telefon teknolojisinin eksiklikleri, katlanabilir ekranlı telefonların dezavantajları çok fazla. Pete Lau ayrıca OnePlus’ın yeni teknolojiler üzerinde çalışmaya devam ettiğini ve katlanabilir ekranlı akıllı telefonların mevcut dezavantajlarının sona ermesi durumunda OnePlus’ın da kendi katlanabilir ekranı akıllı telefonunu geliştirmeye başlayacağını açıkladı. 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol