Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

OnePlus 11’in Görünümü ve Özellikleri Ortaya Çıktı

OnePlus 11'in resmi görünümü ortaya çıktı ve teknik özellikler ile uyumlu bir tasarım görüyoruz.

OnLeaks, OnePlus 11‘in yüksek çözünürlüklü CAD görüntülerini paylaştı. Görüntüler, telefonun üç sensör, bir LED flaş ve Hasselblad markası içeren dairesel bir kamera adası ile güncellenmiş bir kamera modülü tasarımına sahip olacağını ortaya çıkardı.

OnLeaks daha önce OnePlus’ın bir sonraki amiral gemisine ‘OnePlus 11 Pro’ adını vereceğini iddia etse de, en son sızıntı, OnePlus’ın telefon için ‘Pro’ ibaresini kullanmayacağını gösterdi. İsim değişikliğine rağmen telefon, önceki sızıntılarda görülen tasarımın aynısını taşıyacak. Ekteki resimde de görebileceğiniz gibi akıllı telefon, sol kenardan akan güncellenmiş dairesel bir kamera adasına sahip olacak.

OnePlus 11 Teknik Özellikleri

OnePlus 11

OnePlus 11’in görünümü, güç düğmesinin yanı sıra sol kenarda bir uyarı kaydırıcısının varlığını da doğruladı. Ayrıca, OnePlus’ın bir sonraki amiral gemisi için siyah ve yeşil renk gruplarını kullanacağını da onayladı.

OnePlus, OnePlus 11’in Qualcomm’un Snapdragon 8 Gen 2 işlemcisini kullanacağını doğrulasa da, şirket henüz kalan özellikleri ve lansman tarihini açıklamadı. Ancak önceki sızıntılar, cihazın 6,7 inç 120Hz QHD+ AMOLED ekrana, seramik gövdeye, 16 GB’a kadar RAM’e ve 256 GB’a kadar UFS 4.0 depolamaya sahip olacağını ortaya çıkarttı.

Üçlü kamera kurulumunda 50 MP ana kamera, 48 MP ultra geniş kamera ve 32 MP 2x telefoto kamera bulunacağı ve ön tarafta 16 MP öz çekim kamerasına sahip olacağı bildirildi.

Son sızıntılarda tespit edilen diğer önemli donanım özellikleri arasında 100 Watt kablolu hızlı şarj destekli 5.000mAh batarya, ekran içi parmak izi tarayıcı, Wi-Fi 6E ve Bluetooth 5.2 yer alıyor.

OnePlus muhtemelen önümüzdeki yılın başlarında Çin’de OnePlus 11’i duyuracak ve bunu önümüzdeki birkaç ay içinde uluslararası bir lansman takip edecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.