Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

One Punch Man: World Çıkış Tarihi Açıklandı

One Punch Man serisinin yeni oyunu olarak karşımıza çıkmaya hazırlanan bu oyun tamamen mobil cihazlara odaklanıyor ve oynaması ücretsiz olarak karşımıza çıkıyor.

Oynaması ücretsiz yapısı ile beraber karşımıza çıkmaya hazırlanan One Punch Man serisinin yeni oyunu One Punch Man: World için çıkış tarihi açıklandı. Mobil cihazlar için piyasaya sürülmeye hazırlanan bu yapım hem iOS hem de Android cihazlarda oynanabiliyor. Oyun, 30 Ocak 2024 tarihinde Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Birleşik Krallık, İrlanda, Avustralya, Yeni Zelanda ve Güney Afrika’da çıkışını gerçekleştirecek.

Belirtilen bölgelerin dışında One Punch Man: World, 1 Şubat 2024 tarihinde ise Avrupa, Orta Doğu ve Kuzey Afrika‘da piyasaya sürülmeyi bekliyor. Hem Google Play hem de App Store üzerinden mevcut olacak oyun, T3 stüdyo tarafından geliştiriliyor ve Crunchyroll Games ve A Plus Japan tarafından yayınlanmaya hazırlanıyor.

One Punch Man Serisinin Yeni Oyunu

Popüler anime dizisi One Punch Man dünyasında geçen bu yapım içerisinde aksiyon dolu ve sürükleyici bir içerik bizleri bekliyor. Mobil cihazlara odaklanan yapısıyla bu oyun içerisinde aynı zamanda eğlenceli bir dünya bizlere aktarılıyor. Oyunda Saitama adlı karakterin yolculuğu konu alınıyor ve anime tarzı ile beraber yeni bir macerayı bizlere sunmayı hedefliyor. Yine seri içerisinde yer alan ikonik karakterler burada bulunuyor.

eccb59db b45b 4460 adf6 540448f7

Aksiyona hakim olabileceğiniz yapım içerisinde yakın dövüş mekanikleri ile beraber her yumruğu hissedebileceğiniz tatmin edici içerik bizleri bekliyor. Aynı zamanda dövüş stilinizi özelleştirebileceğiniz ve dövüş stilleri arasında geçiş yapabileceğiniz bir yapı bizlere sunuluyor. Oyunda zorlu canavarlara meydan okuyor ve ortak bir alanda burada olduğunu görebiliyoruz. Bu alan içerisinde diğer oyuncularla beraber de etkileşime geçebiliyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.