One Punch Man: A Hero Nobody Knows’un Çıkış Fragmanı Yayınlandı

One Punch Man: A Hero Nobody Knows'un çıkışına dair yeni fragman oyunculara sunuldu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Spike Chunsoft Co tarafından geliştirilen ve geçtiğimiz aylarda Steam üzerinde ön siparişlere açılan One Punch Man: A Hero Nobody Knows’un çıkışı için geri sayım başladı. Oyunun çıkış fragmanı oyuncular ile paylaşıldı.

Anime oyunu olarak hem konsol hem de bilgisayar platformu oyuncularına sunulacak olan One Punch Man: A Hero Nobody Knows Steam’de 249.00 TL olarak satışlarına devam ediyor. Tek oyunculu ve çevrimiçi çok oyunculu olarak oynanabilecek olan yapım tüm platformlarda aynı içeriklere ev sahipliği yapacak. Özellikle Asya ülkelerinde beklenen oyundan yeni görüntüler de gelmeye devam ediyor.

Bugün Japon video oyun inceleme platformu olan Gematsu’nun yapmış olduğu haber ile edindiğimiz yeni gelişmeye göre oyunun çıkış fragmanı yayınlanmış. Hem İngilizce hem de Japonca olarak yayınlanan fragman da çeşitli karakterler oyunculara gösteriliyor.

Fragman da karakterlerin fantastik özellikleri, oyun içine dair çeşitli görsel efektler ve daha fazlası oyuncular ile paylaşılıyor.

Dövüş oyunlarına fantastik bir hava katacak olan One Punch Man: A Hero Nobody Knows’un çıkışına artık sayılı günler kaldı.

27 Şubat’ta Japonyalı oyuncuların karşısına çıkacak olan yapım 28 Şubat’ta ise hem Kuzey Amerika hem de Avrupalı oyuncuların karşısına çıkmış olacak.

Yapımın çıkış fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol