One Piece: Pirate Warriors 4 İçin 3 Yeni Karakter Fragmanı Yayınlandı

One Piece: Pirate Warriors 4 için 3 yeni kahraman eklendi.

Bandai Namco, One Piece: Pirate Warrior 4‘e getireceği 3 yeni karakter olan Borsalino (Kizaru), Kuzan(Aokiji) ve Sakazuki (Akainu) için tanıtım fragmanı yayınladı. 27 Mart‘ta Avrupa’da yayınlanacak olan oyun için bilgiler gelmeye devam ediyor. En son oyunda 33 karakter mevcutken, Bandai Namco’nun yayınlamış olduğu karakterler ile bu sayı 36’ya çıkmış oldu.

Borsalino

Bir Donanma Karargahı Amiral, gerçek adı Borsalino. Glint-Glint Meyvesini yiyen güçlü bir kullanıcı, ışık hızında hareket edebilir ve saldırabilir. Normal darbeler veya kesme saldırıları onun üzerinde çalışmaz. Sentomaru liderliğindeki Pacifista insan silahları birimi onun emrindedir.

Kuzan

Eski bir Donanma Karargahı Amiral, asıl adı Kuzan. Chilly-Chilly Fruit’i yiyen güçlü bir kullanıcı, etrafındaki şeyleri dondurabilir. Ayrıca kendi bedenini buza çevirebilir ve paramparça olsa bile kendini yenileyebilir. Sengoku, Fleet Amiral olarak ayrıldıktan sonra, Aokiji ve Akainu göreve ardıl karar vermek için savaştı. Aokiji yenildi ve Donanmayı terk etti. O zamandan beri yaptığı şey bilinmiyor.

Sakazuki

Donanma Merkez Filosu Amirali. Gerçek adı Sakazuki. Mag-Mag Meyvesini yiyen güçlü bir kullanıcı, tüm vücudunu magmaya dönüştürebilir. Görevini yerine getirmek için müttefikleri feda etmekten korkmuyor. Sengoku, Fleet Amiral olarak bıraktıktan sonra Akainu, görev için Aokiji ile savaştı ve zafer kazandı. Yeni Filo Amiral’i atandı ve şimdi Donanma Genel Merkezini geliştirmek için çalışıyor.

One Piece: Pirate Warriors 4, Japonya’da 26 Mart tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve Switch için, Amerika ve Avrupa içinse 27 Mart 2020‘de piyasaya çıkacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol