Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

One Piece Odyssey Ön Yükleme Tarihi Belli Oldu – Kaç GB?

Sıra tabanlı oyunu RPG One Piece Odyssey'in dosya boyutu, dünya çapında piyasaya sürülmesinden yalnızca birkaç gün önce açıklandı.

One Piece Odyssey, son derece popüler olan anime vemanga serisine dayanan sıra tabanlı bir RPG oyunu olacak. Oyunun kaç GB olduğu ve ne zaman ön yüklemeye açılacağı bugün belli oldu.

One Piece Odyssey, anime ve mangadan tanıdık hikayeleri uyarlamak yerine orijinal bir hikaye anlatacak. One Piece oyunlarının birçoğu da dahil olmak üzere çok sayıda anime oyun uyarlaması dövüş oyunları olduğundan, sıra tabanlı dövüşü de dikkat çekici. Oyunun grafikleri ve geniş oyun dünyası, bu yapımı 2023’ün en iddialı anime oyunlarından bir tanesi olarak öne çıkardı bile.

One Piece Odyssey Kaç GB ?

One Piece Odyssey

Twitter hesabı PlayStation Game Size, One Piece Odyssey’in PlayStation 4’te 31 GB olacağını; PS5 sürümünün ise 29 GB ile biraz daha küçük olacağını ortaya koydu. Oyunun PS4 versiyonunun neden PS5 versiyonundan daha büyük olduğu konusunda herhangi bir sebep belirtilmedi. Ayrıca, bu yazının yazıldığı sırada ayrıntılar mevcut olmasa da PC, Xbox One ve Xbox Series X boyutları da muhtemelen benzer olacaktır.

PlayStation Game Size ayrıca oyunun ön yüklemesinin 11 Ocak’ta başlayacağını doğruladı. Oyunu çıktığı an deneyimlemek isteyen herkes, 11 Ocak’ta oyunu yükleyebilecek. Resmi One Piece Odyssey çıkış tarihi 13 Ocak 2023 ancak One Piece hayranları aslında oyunu önceden oynama şansına sahip olacak. Oyunun demo sürümü, 10 Ocak’ta ücretsiz olarak yayınlanacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.