Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

One Piece Netflix Dizisi Ne Zaman Çıkacak?

Yeni One Piece fragmanı bizi okyanuslar dolusu rakip ve korsanla tanıştırdı. Ayrıca dizinin yayınlanacağı tarihi de ortaya çıkardı.

One Piece Netflix dizisi çok yakında çıkış yapacak. Dizinin yeni bir fragmanı yayınlandı ve serinin baş yaratıcısı Eiichiro Oda, hayranlara bir mesaj gönderdi. Oda’nın hit mangasına dayanan Netflix dizisi, Luffy (Iñaki Godoy) ve onun Korsanlar Kralı olma umuduyla denizlerde yelken açan rengarenk ekibinin hikayesini canlı aksiyon halinde anlatacak.

Fragman, One Piece hazinesinin peşine düşen Monkey D. Luffy ve tayfasının yaşadığı maceraların kısa bir özetini sergiliyor. Tayfa, Grand Line’a doğru yol alırken, yaşayacakları yeni maceralar giderek daha tehlikeli hale geliyor. Fragman ayrıca Luffy‘nin rakipleriyle kafa kafaya dövüştüğünü ve alamet-i farikası esnek yeteneklerini sergilediğini gösteriyor.

One Piece Netflix Ne Zaman Çıkacak?

One Piece dizisi, 31 Ağustos 2023’te Netflix ekranlarında yayınlanacak. Tüm zamanların en uzun soluklu manga ve animelerinden biri olan One Piece, Netflix’te uyarlanan en son Japon klasiği olacak. Cowboy Bebop, Death Note ve Castlevania gibi yapımları uyarlamasıyla tanınan Netflix, kütüphanesine One Piece gibi bir efsaneyi de eklemiş olacak.

One Piece Netflix Dizisi Ne Zaman Çıkacak?

Oda bir mektupta gösteriyi övdü ve yapım sırasında “hiç taviz verilmediğini” belirtti. Devam etti, “Bu dizide çok emek harcandı; oyuncuların tüm çabaları, dünyanın inşası ve kostümler, canlı aksiyon efektleri, diyaloglar ve bu kadar çok insanın kafa kafaya vermesinin tüm süreci başlı başına bir şenlik haline getirmeye yetti de arttı.” ifadelerini kullanarak diziye duyduğu inancı belirtti.

Yıllardır devam eden ve hem manga hem anime kısmında 1.000 bölümü geçen seri, birçok hayranın yıllardır takip ettiği efsane bir hikaye haline geldi. Ne zaman biteceği hala belli olmayan seri, 1997’den bu yana devam ediyor.

Iñaki Godoy, Mackenyu, Emily Rudd, Jacob Romero ve Taz Skylar’ın rol aldığı One Piece Netflix dizisi, 31 Ağustos‘ta Netflix’te gösterime girecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.