Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

One Piece Filminin Kamera Arkası Belgesi Yayımlandı

Netflix, One Piece'in canlı aksiyon uyarlamasının perde arkasını göstermek için bir belgesel yayınladı.

Canlı aksiyon One Piece uyarlamasının yeni bir kamera arkası videosu, 31 Ağustos‘ta Netflix’te yayımlanacak olan filmin kendisinden önce yayımlandı. Videoda, Eichiro Oda’nın popüler manga serisinden uyarlanan yeni canlı aksiyon projesinin oyuncuları ve ekibi oturup karakterleri ve Oda’nın mangasının yeni bir formatta nasıl hayata geçirildiği hakkında konuşuyorlar.

Korsanlığın yeni altın çağında geçen bir açık deniz macerası olan One Piece; deniz canavarları, Şeytan Meyvesi kullanan kötü adamlar ve Monkey D. Luffy‘nin efsanevi efsanevi hazineyi bulma ve dünyanın kralı olma arayışıyla korsanlarla dolu bir dünyada geçiyor. Nihai ödülü almak için Luffy’nin kendi mürettebatını toplaması, Grand Line’da yelken açmaya yetecek kadar denize elverişli bir gemi bulması ve rakipleri alt etmesi gerekiyor.

One Piece Filminin Perde Arkası

One Piece Filminin Kamera Arkası Belgesi Yayımlandı

Şimdiye kadar yayınlanan fragmanlar, serinin ilk manga sayılarında gördüğümüz birkaç düşmanı gözler önüne sermişti. McKinley Belcher III, orijinal yapımda Luffy’nin lastik güçlerini sınırlara kadar zorlayan bir Balık Adam olan Arlong‘u canlandırıyor; Kaptan Kuro ve Balta El Morgan‘ı da kısa da olsa fragmanlar da görme şansı yakalıyoruz.

Ayrıca fragmanlarda Luffy’nin kahramanı Kızıl Saç Shanks ile birlikte hizmet etmiş vücudunu neredeyse her şeye karşı bağışık hale getiren bir Şeytan Meyvesi yiyen ve bazı tuhaf numaralar yapabilen bir korsan olan Buggy de yer alıyor.

One Piece’de Monkey D. Luffy rolünde Inaki Godoy, Roronoa Zoro rolünde Mackenyu, Nami rolünde Emily Rudd, Usopp rolünde Jacob Romero Gibson ve Sanji rolünde Taz Skylar yer alıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.