One Finger Death Punch 2 PC İçin Çıktı!

One Finger Death Punch 2 Steam'de lansmana çıktı.

15 Nisan Pazartesi itibari ile Steam üzerinden bilgisayar oyuncularına sunulan One Finger Death Punch 2 şu sıralar olumlu geri bildirimler alarak oyuncular tarafından oynanıyor. Yapım yayınlanalı henüz bir gün olmasına rağmen Steam’de ‘çok olumlu’ olarak değerlendirildi.

Tek oyunculu bir oynanış ile biglisayar platformu oyuncularına sunulan One Finger Death Punch 2 sadece İngilizce dil desteğine sahip. Tam sürüm olarak Steam’de lansmana çıkan yapım basit arayüzleri ve rengarenk yapısı ile bilgisayar platformu oyuncularının beğenisini kazanmış gibi duruyor. Yapım henüz yayınlanalı bir gün olmasına rağmen oyuncular tarafından ‘çok olumlu’ olarak değerlendirildi. Ayrıca 22 Nisan’a kadar yüzde 25 indirimli fiyat ile satılan başarılı yapım, 15.50 TL yerine 11.62 TL gibi bir fiyat etiketine sahip.

Silver Dollar Games imzası ile hem geliştirilen hem de yayınlanan yapımda fantastik bir oynanış yer alıyor. Çöp adamlar eşliğinde eğlenceli anlar yaşayacağımız oyunda birbirinden farklı dövüşler ve savaşlar bizleri bekliyor olacak. Birbirinden farklı görevlerin yer aldığı oyunda eğitim seviyesi de yer alıyor. Oyuncular bu eğitim seviyesinde oyunu oynamayı öğrendikten sonra görevleri başarmaya çalışıyorlar.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol