Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Ölümlü Dünya 2’nin Vizyon Tarihi Açıklandı (Video)

Yönetmenliğini Ali Atay'ın üstlendiği Ölümlü Dünya 2 filminin vizyon tarihi açıklandı.

Ahmet Mümtaz Taylan, Feyyaz Yiğit, Doğu Demirkol ve Sarp Apak gibi birçok önemli ismi bir araya getiren Ölümlü Dünya, 2018 yılında vizyona girdiğinde büyük bir beğeni toplamıştı. Dünya çapında etkin olan dev bir organizasyon için nesilden nesile kiralık katil olan Mermer ailesini konu alan komedi filmi, vizyonda kaldığı süre boyunca 7 milyon lira hasılat toplamıştı. Daha sonra Netflix‘e de eklenen yapım, bu sayede popülaritesini artırmıştı.

Senaryosunu Feyyaz Yiğit, Ali Atay, Aziz Kedi, Ali Demirel ve Volkan Sümbül’ün kaleme aldığı Ölümlü Dünya’nın devam filmi beş yıllık bekleyişin ardından nihayet geliyor. Filmin yönetmen koltuğunda oturan Atay setten ilk kareyi geçtiğimiz haziran ayında paylaşmıştı. Bugün ise usta oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan, Twitter‘dan Ölümlü Dünya 2‘nin vizyon tarihini duyurdu.

Ölümlü Dünya 2, 1 Aralık’ta Sadece Sinemalarda

ölümlü dünya 2 ne zaman

29 saniyelik kısa videoda, filmin 1 Aralık 2023 tarihinde izleyici ile buluşacağı belirtildi. Ölümlü Dünya 2, yalnızca sinemalarda gösterilecek. Bu da, en azından ilk etapta dijital yayın platformlarına gelmeyeceği anlamını taşıyor.

İlk filmiyle büyük bir beğeni toplayan seri, devam macerasıyla çok daha büyük bir etki yaratmayı umuyor. Atay’ın yönetmenlik koltuğuna geri döneceği Ölümlü Dünya 2, TAFF Pictures etiketiyle 1 Aralık’ta gösterime girecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.