Oddworld Soulstorm Enhanced Edition Yayınlandı

Oddworld: Soulstorm Enhanced Edition sessiz sedasız piyasaya çıktı.

Oddworld serisinin en son oyunu Oddworld Soulstorm, bu yılın başlarında nisan ayında piyasaya sürüldü. Oddworld: New ‘n’ Tasty‘nin devamı niteliğinde olan oyun, Oddworld: Abe’s Exoddus adlı serideki önceki Oddworld oyununun yeniden hayal edilmesi olarak geliştirildi.

Oddworld Soulstorm, oyuncuların Mudokon kardeşlerini baskıcı Glukkonlardan kurtarma hedefinde uzaylı ana karakter Abe’nin rolünü üstlendiği yandan kaydırmalı bir platform oyunu. Oyun, hem Oddworld: Abe’s Exoddus hem de Oddworld: Munch’s Oddysee‘deki oyun mekaniği üzerine inşa ederken New ‘n’ Tasty‘deki hikayeye devam etti.

Oddworld Soulstorm Sahiplerine Ücretsiz Yükseltme

Oddworld Soulstorm Enhanced Edition

Soulstorm Enhanced Edition‘ın ise bugün çıkış yaptığı duyuruldu. Oyunu artık satın alabilirsiniz. Oyunun Epic Games Store’da 69 TL fiyat etiketiyle satıldığını da belirtelim.

Gönderiye göre Oddworld Soulstorm Enhanced Edition, son derece geliştirilmiş oyun mekaniği ile iyileştirilmiş Slig ve takipçi yapay zeka geliştirmeleri gibi ek özellikler ile yayınlandı. Orijinal oyunun sahipleri, oyunun ücretsiz bir yükseltmesi olarak Enhanced Edition’a sahip olabilecek.

Soulstorm Enhanced Edition, oyuncuların oyunda keyif almaları için yepyeni içerikler de içerecek. Vykkers Labs, oyunun Xbox sürümlerinde mevcut olacak ve Toby’s Escape, oyuncuların satın alması için PlayStation ve Epic Games Store’da mevcut olacak. Toby’s Escape, Oddworld: Soulstorm’da görünen Toby karakterine odaklanacak.

Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol