Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Octopath Traveler PS4 ve PS5 İçin Derecelendirildi

Tayvan Dijital Oyun Derecelendirme Komitesi orijinal Octopath Traveler'ın yeni konsollara geleceğini listeliyor.

Square Enix tarafından biz oyun severlere sunulan Octopath Traveler, yeni detaylarla beraber karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Tayvan Dijital Oyun Derecelendirme Komitesi orijinal oyunun yeni konsollara geleceğini listeliyor. Bu listede PlayStation 4 ve PlayStation 5 konsolları ön plana çıkıyor. Dolayısıyla oyunun yakın zamanda belirtilen platformlara geleceğini aktarabiliyoruz.

Octopath Traveler ilk olarak 13 Temmuz 2018 tarihinde el konsolu Switch platformuna çıkışını gerçekleştirdi. Ardından 7 Haziran 2019’da Steam platformu üzerinden PC için yayınlandı. Diğer taraftan 28 Nisan 2020 tarihinde Stadia, 25 Mart 2021 tarihinde ise Xbox One konsolları için piyasaya sürüldü.

Octopath Traveler Her Platforma Geliyor

Orijinal oyun PlayStation 4 ve PlayStation 5 için resmi olarak derecelendirme alırken devam oyunu Octopath Traveler II de Xbox Series için yeni bir derecelendirme almış durumda. Dolayısıyla iki oyunun aynı anda iki farklı konsol platformuna geleceğini aktarabiliyoruz. Öte yandan devam projesi Switch ve PC’nin yanı sıra PlayStation 5 ve PlayStation 4 için aynı anda piyasaya sürülürken orijinal oyun PlayStation’a hiçbir zaman çıkmadı.

bVFBtqKqlYM S8LzkpWQ0EpQqGvU wu2 1

Diğer taraftan yandan görünümlü Japon rol yapma ve sıra tabanlı taktik oyunu için haber kaynağı Exputer, geçtiğimiz günlerde ikinci oyunun Xbox Series sürümünün Haziran ayında piyasaya sürüleceğini ve Xbox Game Pass üzerinden de erişilebileceğini bildirdi.

Sekiz gezginin macerasını konu alan ilk oyunda, oynanacak 8 farklı rolün olduğunu söyleyebiliyoruz. Orsterra’nın uçsuz bucaksız ve harikulade dünyasında destansı bir yolculuğa çıkabildiğimiz oyun büyüleyici hikayeleri ile beraber oyuncuları ekrana kilitliyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.