Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Ocak Ayının PS Plus Extra ve Deluxe Oyunları Duyuruldu

PlayStation Plus Extra ve Deluxe kütüphanesine ocak ayında gelecek oyunlar açıklandı. Kullanıcılar, Back 4 Blood ve Devil May Cry 5 dahil 10 yeni oyuna daha ücretsiz erişebilecekler.

Geçtiğimiz hafta ocak ayının PlayStation Plus Essential oyunlarının indirmeye sunulmasının ardından bugün de Extra ve Deluxe katmanlarına yapılacak eklemeler açıklandı. Bildiğiniz gibi her iki üyelikte de ücretsiz erişilebilen geniş bir oyun kitaplığı yer alıyor. Her türden yapımın olduğu bu kütüphane aylık eklemelerle düzenli olarak genişliyor. Peki, yeni yılda PS4 ve PS5 kullanıcılarına sunulacak ilk oyunlar neler?

PS Plus Extra ve Deluxe aboneleri, ocak ayında birbirinden güzel 10 oyunu konsollarına ücretsiz indirip oynayabilecekler. Back 4 Blood ve Devil May Cry 5: Special Edition’ın öne çıktığı listede Dragon Ball FighterZ, Just Cause 4, Life is Strange: Before the Storm, Life is Strange, Sayonara Wild Hearts, Omno, Erica ve Jett: The Far Shore bulunuyor. Tamamı, 17 Ocak Salı günü ücretsiz olarak erişime açılacak.

PS Plus Extra Ocak 2023 Oyunları

ps plus extra ocak
PlayStation Plus aboneleri, ocak ayında birbirinden güzel oyunları ücretsiz indirip oynayabilecekler.

Back 4 Blood, Left 4 Dead’in arkasındaki ekip tarafından geliştirilen heyecan verici bir eşli birinci şahıs nişancı oyunu. En fazla üç arkadaşınızla çevrimiçi oynayabilir ya da tek başınıza savaşabilir ve ekibinize liderlik edebilirsiniz. İnsanlığın nesli tükenmek üzereyken, giderek daha fazla zorlaşan görevlerde hayatta kalmanız ve Ridden’ı ortadan kaldırıp dünyanın kontrolünü yeniden ele almanız gerekiyor.

Ocak ayının PS Plus Extra oyunlarından Devil May Cry 5: Special Edition‘da heyecan verici bir hikayede ilerlerken aksiyon dolu bir deneyim yaşıyorsunuz. Order of the Sword’dan birkaç yıl sonra, dünyamızı yeni bir şeytani tehdit işgal etti. Yeni gelen V onlarla güçlerini birleştirirken, onu durdurmak efsanevi şeytan avcıları Dante ve Nero’ya kalmış durumda. Oyun, ışın izleme teknolojisi ve gelişmiş 3D ses gibi yeni nesil özellikler içeriyor.

PlayStation Plus Extra ve Deluxe Ocak 2023 oyunlarının tam listesi şöyle:

 • Back 4 Blood
 • Dragon Ball FighterZ
 • Devil May Cry 5: Special Edition
 • Just Cause 4
 • Life is Strange: Before the Storm
 • Life is Strange
 • Sayonara Wild Hearts
 • Jett: The Far Shore
 • Omno
 • Erica

PS Plus kütüphanesine eklenecek oyunlarla ilgili tüm bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.