Ocak Ayı Xbox Live Gold Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

Xbox Live Gold üyeleri için hediye edilecek Ocak ayı oyunları belli oldu.

Bir kez daha yılın son günleri yaklaşıyor ve ay sonuyla birlikte Microsoft tarafından Xbox One ile Xbox 360 platformlarında pek çok oyun ücretsiz sunulacak. Xbox Live Gold üyesi olan herkes Ocak ayı boyunca bu oyunlardan ücretsiz faydalanabilecek.

Her zaman olduğu gibi iki platform için toplamda dört oyun ayrıldı. Xbox One’da aksiyon RPG oyunu The Incredible Adventures of Van Helsing III ay boyunca bedava olacak. Ayrıca 16 Ocak tarihinde Zombi de bu kampanyaya dahil edilecek ve bir ay boyunca devam edecek.  Van Helsing 3’ün önemli bir yanı ise Kasım ayında çıkan Xbox One X’a özel geliştirmeler içeriyor olması. Zombi ise Wii U’nun çıkış oyunu olan ZombiU’nun bir nevi gelişmiş versiyonu. Ayrıca şu anda hâlâ ücretsiz olan Back to the Fture: The Game oyunu da Ocak ayının ilk yarısında bedava kalmaya devam edecek.

Xbox 360 cephesinde ise Tomb Raider: Underworld ile Army of Two ikilisi karşımıza çıkacak. Gold üyeleri aynı zamanda şu anda süren Xbox tatil indirimlerinde özel indirimlere de sahipler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol