Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Obsidian Entertainment Tarafından Geliştirilmekte Olan Avowed İçin Detaylar Ortaya Çıkmaya Başladı

Geçtiğimiz hafta duyurulan Avowed için yeni detaylar sızdırıldı. Oyun tamamiyle bir açık dünya'ya ve gerçek zamanlı hava durumuna sahip olacak.

Twitter kullanıcısı olan Joe Sinister, Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen ve geçtiğimiz hafta düzenlenen Xbox Games Showcase etkinliği sırasında gösterilen yeni RPG oyunu Avowed‘ın ilk detaylarını sızdırdı.

Obsidian Entertainment Tarafından Geliştirilmekte Olan Avowed İçin Detaylar Ortaya Çıkmaya Başladı

Joe Sinister’ın yapmış olduğu paylaşıma göre Avowed, tamamen açık bir dünyaya sahip olacak. Oyunun haritası Skyrim’in haritasına göre daha yoğun ve daha kontrastlı olacak ve oyun aynı zamanda gerçek zamanlı hava durumu gibi çeşitli özelliklerle oyuncuların karşısına çıkacak. Ayrıca oyunda geniş kapsamlı bir karakter oluşturma bölümü yer alacak.

Bu yeni nesil RPG oyununda dünya reaktivitesine odaklanılacak. Sadece bu değil, aynı zamanda gelişmiş ışıklandırmanın yanı sıra yeni nesil AI sistemleri ve fiziği de olacak. Ve oyunları mod ile oynamayı seven oyuncuların sevineceği bir diğer haber ise oyunun modları destekleyecek olması.

Avowed’da yeni eklemeler ile birlikte dinamik bir diyalog mekaniği bulunacak. Avowed, Microsoft’un geçtiğimiz hafta yayınladığı Xbox Games Showcase etkinliği sırasında açıklanan en ilginç yeni oyunlardan biriydi. Sızıntıya göre Obsidian, 2022’nin sonlarında / 2023’ün başlarında Avowed’i piyasaya sürmeyi planlıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.