Nvidia RTX 2080 Ti Cyberpunk 2077 Edition Ekran Kartını Twitter Üzerinden Çekiliş Yapıyor

Nvidia Twitter üzerinden yapmış olduğu bir çekiliş ile Cyberpunk 2077 ye özel tasarlamış oldukları RTX 2080 Ti model ekran kartlarını çekiliş ile veriyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Bu yıl’ın Eylül ayında çıkması beklenen Cyberpunk 2077 için Nvidia ve oyunun yapımcısı olan CD Red Projekt iş birliği ile GeForce RTX 2080 Ti Cyberpunk 2077 Edition ekran kartını Twitter üzerinden yapmış olduğu bir paylaşım ile şanslı olan 200 kişiye ücretsiz olarak hediye edecek ve bu ekran kartları para ile satılmayacak.

GeForce RTX 2080 Ti Cyberpunk 2077 Edition olarak adlandırılan kart, Nvidia ve CD Projekt Red arasındaki bir işbirliğidir ve yaklaşan oyunun sanat tarzı göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Başlangıç ​​için parlak sarı ve yanlarında gösterişli neon mavisi uçları var. Bazı RGB aydınlatmalar göze hoş gelen bir görüntü yakalacağınıza eminim.,

Özel bir alüminyum kaplama ve stil ile birlikte gelse de, bu temel olarak bir boya ile standart bir Nvidia Geforce RTX 2080 Ti. Adil olmak gerekirse, zaman geldiğinde Cyberpunk 2077’yi güzelce çalıştıracak çok iyi bir kart.

Kötü haber şu ki, bunlardan sadece 200 tanesi toplamda yapıldı ve Cyberpunk 2077 Twitter hesabı, kartın kesinlikle satın alınamayacağını söyledi. 77’nin ilk hediyesi Nvidia tarafından düzenleniyor ve katılımcıların paylaşılan videoyu  retweetlemelerini ve #RTXOn hashtag’i ile bir oyuncuyu etiketlemeleri gerekiriyor ve her iki kullanıcı da sınırlı sayıda GPU için çekilişe giriyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol