Nvidia, Fallout 4 VR için Yeni Bir Oyun Sürücüsü Yayınladı!

Nvidia, Fallout 4 VRiçin yeni bir oyun sürücüsü yayınladı. Yeni sürücü ile oyun kusursuz bir hale geliyor.

İlk kez 2015 yılında karşımıza çıkan ve oyuncular üzerinde derin bir iz bırakan Fallout 4 günümüzde oldukça popüler. 12 Aralık’ta Fallout 4 VR olarak karşımıza çıkacak olan oyun, yeni bir oyun sürücüsü ile bilgisayarlarımızdaki yerini alacak.

Bethesda tarafından geliştirilen ve yayınlanan Fallout VR, Fallout serisinin devamı niteliğinde olacak. Fallout VR için özel olarak geliştirilen Nvidia GeForce 388.59 WHQL sürücülerini piyasaya sürdü. Yeni oyun sürücüleri ile oyun özel bir VR optimizasyonunu da beraberinde getiriyor. Yeni yayınlanan sürücü paketi ile ufak tefek hatalar da giderildi. Oyun VR olarak yeniden optimize edilirken diğer sürücülerde meydana gelen birçok hata üzerinde de titizlikle çalışıldı.

Fallout 4 VR’den bahsedecek olursak, oyun 12 Aralık’ta yayınlanacak. Steam’de 266.00 TL gibi bir fiyat etiketine sahip olan oyun, diğer serileri ile başarıyı yakalamış ve Bethesda’nın kasasını parayla doldurmayı başarmıştı. Minimum i5 bir bilgisayar isteyen oyun, Nvidia’nın GeForce 388.59 WHQL sürücü paketi ile tamamen kusursuz hale geliyor.

Dilerseniz Nvidia’nın yeni oyun sürücü paketini buradan indirebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol