Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Nvidia CEO’sundan Şaşırtan Jackie Chan Açıklaması

Nvidia'nın CEO'su, onun hayatını konu alan bir film yapılacaksa başrolü Jackie Chan'in oynaması gerektiğine inandığını açıkladı.

Nvidia CEO’su Jensen Huang, HP’nin YouTube kanalında Ryan Patel’in konuğu oldu ve sekiz dakikalık bir röportaj ile birçok ilginç soruyu yanıtladı. Huang’ın profesyonel ve özel hayatıyla ilgili birçok ilginç gerçek öğrendik. Örneğin, ünlü iş adamına bir film biyografisi sorusu yöneltildi ve bu filmde onu kimin canlandırması gerektiği soruldu.

Bir saniye bile düşünmeyen Jensen Huang, “Jackie Chan. Aynı bana benziyor.” diyerek cevap verdi. Bugün 69 yaşında olan Jackie Chan gerçekten de Jensen Huang rolünü üstlenebilir. Yalnızca bir stüdyo ve bir yönetmen ile halledilemeyecek bir şey değil. Üstelik, bu bir biyografi filmi olacağı için senaryo da zaten hazır diyebiliriz.

Nvidia CEO’sunun Filmi İlginç Olurdu

Nvidia CEO'sundan Şaşırtan Jackie Chan Açıklaması

Hem Jackie Chan hem de Jensen Huang Çin kökenli. Ünlü sanatçı Hong Kong’da doğdu ve Nvidia CEO’su ise Tayvan’da hayata gözlerini açtı. Aslında Jackie Chan, iş adamına en çok benzeyen Hollywood aktörlerinden birisi desek, herhalde yanlış söylemiş olmayız. Yıllardır şirketiyle birlikte teknolojik devrimin ön saflarında yer alan adam hakkında biyografik bir film izlemek ilginç olurdu.

Başarılı CEO’nun yönetimi ile ekran kartı şirketi adeta trilyon dolarlık başarılara imza attı ve yalnızca donanım ile sınırlı kalmayarak yazılım alanında sektöre liderlik eder hale geldi. RTX 4090 gibi rakipsiz ekran kartlarının yanı sıra yapay zeka odaklı özel donanımları ile değerini katlayan şirket, sunduğu yazılım çözümleri ile de müşteri portföyünü günden güne artırmayı başardı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.