Nvidia 65 inç 4K G-Sync HDR Monitörler Yayınlandı

Yeni Nvidia monitörlerin fiyatı cep yakıyor.

Vakit nihayet geldi ve Nvidia tarafından Big Format Gaming Display monitörler yayınlandı. Bu monitörler 65 inç boyutunda olacak ve 4K çözünürlükte sunulacaklar. Aynı zamanda HDR ile Nvidia’nın G-Sync ekran teknolojisi de desteklenecek, 144Hz ve 4ms gecikme süresiyle gelecek. Monitörün ABD satış fiyatı ise 4999 dolar olacak!

Tahmin edeceğiniz gibi bu monitörler daha çok zengin sınıfa hitap ediyor fakat en azından artık PC için de 65 inç boyutunda, yüksek teknolojili monitörler bulunuyor. Yani Nvidia bu alanda bir eksikliği kapatmış oldu.

Big Format Gaming Displayler VESA sertifikasıyla gelirken, son derece canlı, renkli ve yüksek kontrastlı görseller sunacaklar ve HDR teknolojisini tamamıyla yansıtacaklar.

65 inçlik bu monitörlerde 144Hz yenileme hızı ile 4ms yanıt verme süresi olacak. Ayrıca Nvidia G-Sync teknolojisi de eklenince, geliştiricinin oyunda sunduğu kaliteyi tam anlamıyla alabileceksiniz ve ne ekran yırtılması, ne takılmalar, ne de ghosting denilen ekran olayı yaşanmayacak.

Sonuç olarak çok pahalı olsa da Nvidia nihayet 65 inç monitörlerini çıkardı ve bundan sonra daha da yaygınlaşmasını bekleyeceğiz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol