Northgard Yayınlanmasından Bu Yana En Büyük Güncellemesini Aldı!

Northgard en büyük güncellemesini oyunculara sundu.

Sadece bilgisayar platformu için geliştirilen Northgard, 7 Mart 2018’de Steam’de oyunculara sunulmuştu. 50.00 TL gibi bir fiyat etiketine sahip olan oyun, yayınlanmasından bu yana en büyük güncellemesini dün oyunculara sundu.

Shiro Games tarafından geliştirilen Northgard bilgisayar platformuna özel bir oyun olarak karşımıza çıktı. Strateji ve şehir kurma simülasyonu olarak tanımlanan yapım, 7 Mart 2018’den bu yana sayısız güncelleme aldı. Yapım yayınlanmasından bu yana en büyük içerik güncellemesini dün Steam üzerinden oyuncuların beğenisine sundu. Tek oyunculu ve çok oyunculu farklı modlara sahip olan oyun aldığı güncelleme ile oyuncuların yüzünü güldürecek değişikliklere de imza attı.

Oyuna dün gelen dev güncelleme ile oyun içerisindeki bazı yapıların tasarımları değiştirildi ve gereklilikleri değiştirildi. Örneğin Forge isimli yapının oluşturulması için 80 odun, 20 altın gerekiyor. Bu yapının yükseltilebilmesi için ise 100 odun, 50 altın ve 5 taşa ihtiyaç duyuluyor. Oyuncular artık Forge isimli bina da üç farklı işlem yapabilecekler.

Bazı istatistikleri de artıran güncelleme ile oyunculara çok oyunculu bir sezon sunluyor. Oyuncular yeni sezon ile birlikte diğer oyunculara karşı kendilerini sınayabilecekler.

Güncellemenin tüm detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol