Noita’nın Dokuzuncu Güncellemesi Yayınlandı!

Noita'nın yeni güncellemesi oyun içerisine 7 yeni büyü getirdi.

24 Eylül 2019’da bilgisayar platformu oyuncuları için Steam üzerinde lansmana çıkan Noita günümüze kadar sekiz farklı güncelleme aldı. Halen erken erişim oyunu olarak oynanmaya devam eden yapım, Steam üzerinde dokuzuncu güncellemesini oyuncuları ile paylaştı.

Nolla Games’in imzası ile piyasaya sürülen Noita şu sıralar yüzde 20 indirimle satışlarına devam ediyor. Kısa süreliğine 22.40 TL olarak satışlarına devam eden yapım, piksel grafikleri eşliğinde oyuncuların beğenisini kazanmıştı. Erken erişim sürecinde oyuncular tarafından ‘son derece olumlu’ olarak değerlendirilen yapım, yeni güncellemesini oyunculara sundu.

Oyunun dokuzuncu güncellemesi ile oyunculara 7 yeni büyü özelliği sunuluyor. Oyuncular bu büyüleri düşmanlar üzerinde kullanabilecek ve daha etkili olabilecekler. Gelen güncelleme ile yenilenmiş büyülü tapınak düzeni ve görseller oyuna eklendi. Yeni bulmaca odaları ile oyunculara daha eğlenceli bir oynanış sunan geliştirici ekip, mod menüsü üzerinde de çeşitli iyileştirmeler yapıyor.

Artık oyunu kaydetmek daha hızlı bir şekilde yapılırken, gelişmiş işlevler de oyunculara sunuldu.

Dokuzuncu güncellemenin yama notları Steam üzerinde oyuncular ile paylaşıldı.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol