Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Nobody Saves the World’ün Konsol Sürümleri Duyuruldu

Geliştirici Drinkbox Studios, aksiyon RPG oyunu Kimse Dünyayı Nobody Saves the World'ün 14 Nisan'da PlayStation 5, PlayStation 4 ve Nintendo Switch'e geleceğini duyurdu.

Drinkbox‘ın en yeni oyununu oturma odanızda oynayacaksanız artık bir Xbox’a ihtiyacınız yok. Stüdyo, sofistike RPG oyunu Nobody Saves the World’ün 14 Nisan’da PS4, PS5 ve Switch‘e geleceğini duyurdu. Sürüm ayrıca tüm oyuncuların yerel bir işbirliği moduna sahip olacak; Nintendo Switch sahipleri, tek bir Joy-Cons seti kullanarak yerel olarak oynama seçeneğine bile sahip olacak.

Çevrimiçi işbirliği, gerçek anlamda platformlar arası olmayacak. Bununla birlikte, PS4 ve PS5 oyuncuları birlikte oynama şansına sahip olacak. Nobody Saves the World, hem saygısız tarzı hem de şekil değiştiren mekanikleriyle RPG oyunlarına benzersiz bir yaklaşım getirdi. Bir vücut geliştirmeci veya robot gibi saçma karakterler de dahil olmak üzere 15’ten fazla formun kilidini açabilir ve değiştirebilirsiniz. Her şeklin kendi yetenekleri ve hatta görevleri var. Zindanlar da şekil değiştiriyor. Artık Xbox ve PC haricinde de bu ilginç oyunu deneyimleyebilirsiniz.

Nobody Saves the World Ön Siparişe Açıldı

Nobody Saves the World

Nobody Saves the World’e PlayStation ve Nintendo konsollarında bir şans vermek istiyorsanız, yüzde on indirim almak için oyunu ön sipariş verebilirsiniz. Bu arada bu bağımsız mücevheri ilk kez duyuyorsanız, oyunu sizler için biraz açıklayalım. Oyunun ana karakteri Hiç Kimse, hiçbir yeteneği olmayan solgun bir adam.

Kahraman, ilk gün iz bırakmadan ortadan kaybolan güçlü bir sihirbazdan bir şeyler öğrenmeye başladı ve hocası, öğrencisini görünüşte imkansız bir görevle bıraktı. Kimsenin dipsiz zindanları orada yuva yapan canavarlardan temizlemesi ve orada gizlenen Felaket’i yenmesi gerek. Öğretmen, öğrencisine form değiştirmesine ve çeşitli dövüş becerilerini kullanmasına izin veren sihirli bir değnek bıraktı. Bu asa ile donanmış, Hiç Kimse’nin yeraltı dünyasında tehlikeli bir yolculuğa çıkmaktan başka yapabileceği bir şey kalmadı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.