Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

No70: Eye Of Basir’in Çıkış Tarihi Ertelendi

Merakla beklenen Türk yapımı korku oyunu No70'in çıkış tarihi ertelendi.

Türk yapımı oyunlar biraz daha yükse bir merakla bekleniyor. Son zamanlarda yapımı duyurulan ve çok fazla merak uyandıran Türk yapımı oyunlardan biri de No70: Eye of Basir’di. No70, VR desteğiyle piyasaya çıkacak olan korku gerilim türünde bir oyun. Basına dağıtılan demolarından anladığımız kadarıyla da ortalama üstü bir yapım olmayı başarmış. Ancak yine de bir kısım iyileştirme çalışmalarına ihtiyaç duyuyor.

no70 eye basir

Oldmoustache Games, tarafından geliştirilmekte olan oyunun 15 Nisan’da piyasaya çıkacağı duyurulmuştu. Ancak geliştirici ekipten kısa süre önce gelen açıklamaya göre, oyunun piyasaya çıkacağı tarih 3 Haziran 2017 olarak yenilenmiş durumda. Basına dağıtılan demo kopyasının sorunsuz olmasına rağmen, çeşitli küçük hatalar bulunduğu ve daha düşük donanımlara sahip sistemlerde de çalışabilmesi için biraz daha incelikli bir optimizasyona ihtiyaç duyduğu açıklandı.

Kültürel açıdan aşina olduğumuz korku unsurlarını ürpertici şekilde bir araya getirmek isteyen oyun Steam mağazasında da yer alıyor. Türk yapımı olan oyun, altyazı, seslendirme ve arayüzde Türkçe dil desteği sunacak. Aras ismindeki ana karaktere yardım edeceğimiz oyunun Steam sayfasına gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.