Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

No Rest for the Wicked: Ori Yapımcısından Yeni Oyun!

Ori serisinin geliştiricisi Moon Studios, yeni aksiyon RPG oyunları olan No Rest for the Wicked'ı duyurdu.

Ori serisinin geliştiricisi Moon Studios ve Take-Two Interactive Software bünyesindeki bir şirket olan Private Division, PC ve konsollar için aksiyon rol yapma oyunu No Rest for the Wicked‘ı duyurdu. Ori and the Blind Forest ve Ori and the Will of the Wisps isimli platform oyunlarıyla milyonlarca oyuncuyu büyüleyen ekip, ilk kez farklı türden bir oyuna imza atacak.

No Rest for the Wicked, 2024’ün ilk çeyreğinde Steam üzerinden PC için erken erişime açılacak. Oyun tam sürüme ulaştığında ise PlayStation 5 ve Xbox Series X/S için de piyasaya sürülecek. Oyunla ilgili daha fazla ayrıntı, 1 Mart 2024‘te Twitch ve YouTube’da gerçekleştirilecek Wicked Inside dijital gösterimi sırasında açıklanacak olsa da, fragman sayesinde oyuna dair bazı bilgiler edindik.

No Rest for the Wicked Hikayesi

No Rest for the Wicked: Ori Yapımcısından Yeni Oyun!

Yıl 841; Kral Harol öldü. Ölüm haberi tüm krallıkta yankılanırken, taç kibirli ama henüz sınanmamış oğlu Magnus’a geçti. Daha da kötüsü, bin yıldır görülmemiş bir hastalık olan Veba geri döndü. Kilisenin acımasız hırslı figürü Madrigal Seline, Veba’yı tanrısının gözünde kendini kanıtlama şansı olarak görüyor. Bu güçler, isyancı grupların ve eyalet hükümetinin adanın yıkılmakta olan harabeleri arasında kontrol için savaştığı durgun su Isola Sacra’da birleşiyor.

Siz bir Cerim‘siniz; olağanüstü güçlerle donatılmış ve ne pahasına olursa olsun Veba’yı yenmeye yemin etmiş bir grup mistik kutsal savaşçının üyesisiniz. Ancak halkın içinde bulunduğu kötü duruma ve bu mazlum topraklardaki geniş siyasi mücadeleye karıştıkça, bu görev giderek daha zorlu hale gelecek. Ülkeyi kötülüklerden temizlemeye ve krallığın kaderini şekillendirmeye çalışırken, kaos sizi her yöne çekecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.